Konftel ‘Eksiksiz Video Çözümleri’ Tasarısını Güçlendirecek Oda Tipi Kılavuzunu Tanıttı

Konftel, kullanıcıların kendi ortamları için ideal kurulumu belirlemelerine ve herhangi bir görüntülü toplantı senaryosunun farklı dinamiklerini anlamalarına yardımcı olmak için özel bir etkileşimli oda tipi kılavuzu geliştirdi.

Bayiler ve müşterileri için tasarlanan bu yeni araç Konftel’in, her oda tipi için işbirliği çözümlerine dayalı genişletilmiş ürün portföyünü sergiliyor ve videonun nasıl her yerde ve her yerin nasıl video olduğunu gösteriyor!

Yenilikçi 3D kılavuz, her zaman ve her yerde video özellikli toplantıların genel amacına dayalı olarak kişisel çalışma alanları ve toplantı odalarından büyük ve çok amaçlı odalara kadar en uygun ürünleri ve en uygun bağlantı şeklini tanımlar!Konftel Pazarlama Direktörü Stefan Eriksson

Pazarlama Direktörü Stefan Eriksson diyor ki: “Yeni norm olarak ortaya çıkan hibrit iş yerleri ile video toplantıları, işbirliği ve verimli karar alma için ana kaynak haline geldi. Bu, ister evde ister ofiste olsun, her toplantı alanının anında, kullanımı kolay ve yüksek kaliteli video konferans için donatılması gerektiği anlamına gelir.

Başarılı ve tutarlı video toplantılar elde etmek için, oda düzeni ve bağlantı şeklinden basit, kullanımı kolay ve doğru teknolojiyi seçmeye kadar birçok karmaşıklık vardır. Yenilikçi oda rehberimiz, doğru odalar için doğru ekipmanı belirlemeyi ve seçmeyi kolaylaştırır. Tek beden kesinlikle herkese uymaz.”

Eriksson ayrıca Konftel Oda Tipi Kılavuzunun Konftel’in beğenilen video konferans serisinin kalitesini, dinamik tasarımını ve genel olarak olağanüstü performansını gösterdiğini söylüyor.

Konftel’in yerel dağıtıcısı Adam Bilişim’den edinilebilen en yeni ürün geliştirmeleri şunları içerir:

Konftel 70 video kitleri

Yeni Konftel 70, olağanüstü ses kalitesini şık, ödüllü bir tasarımla birleştiren çok yönlü, yüksek performanslı bir hoparlördür. İdeal bir görüntülü toplantı arkadaşıdır ve küçük/orta büyüklükteki alanlar için tek başına, hatta taşınabilir bir çözüm olarak kullanılabilir.

Konftel’in tüm İklim Nötr sertifikalı portföyünün bir parçası olan iki yeni video kitinin (C2070 ve C5070) ses merkezini oluşturur.

Konftel Kişisel Video Kiti

Konftel Kişisel Video Kiti, video konferansı kolaylaştırır ve hem ev hem de geleneksel ofisi kapsayan, günümüzün büyüyen hibrit çalışma trendleri için idealdir.

Bu video konferans paketi, yeni Konftel Cam10 web kamerası ve popüler Konftel Ego hoparlörden oluşur. Kompakt ve taşınabilir genel tasarımın bir parçası olarak yüksek düzeyde kullanılabilirlik ve birinci sınıf performans sunar.

Konftel C50800 Hybrid

Konftel C50800 Hybrid, orta ila çok büyük toplantı odaları için birinci sınıf bir video işbirliği çözümüdür. Olağanüstü görüntü ve ses kalitesi sunan paket, Konftel Cam50 PTZ konferans kamerası ve Konftel 800 konferans telefonunu, Tek Kablo Bağlantısı için Konftel OCC Hub ile birleştirir.

Eriksson şunları vurguluyor: “Her ortam ve kullanım durumu için gereksinimlerin belirlenmesi, doğru çözümü ve kurulumu bulmanın anahtarıdır. Nihai hedef her zaman ve her yerde görüntülü toplantılardır. Oda tipi kılavuzumuz, çalışma ortamında gezinmenin ve en uygun video çözümlerini bulmanın basit bir yoludur.”

Kalite Fark Yaratır

Eriksson şöyle bitiriyor: “Toplantı ortamları artık çok çeşitli hale geldi ve hem evleri hem de ofisleri kapsayan günümüzün gelişen hibrit çalışma dünyasında çeşitlenmeye devam ediyor. Pek çok şirket, konferansın yeni norm olduğu gelecekte daha çok uzaktan olabilecek bir işgücünü sürdürme ihtiyacının farkındadır. Bu, ofis alanlarını yeniden tasarlamaları veya yeniden donatmaları gerekeceği anlamına gelir. Örneğin, geniş cam masalara sahip büyük konferans salonları, gerçekten kötü akustik sağlar. Ayrıca sosyal mesafenin de değerlendirilmesi gerekecek.

Bunu başarmak için, kullanılan video konferans ekipmanının her bir odaya uyması gerekiyor. Bağlantı şekli, aydınlatma, görüş alanı, ses mesafesi ve genel oda tasarımı ve boyutu dikkate alınmalıdır. Kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve esnekliğin bir arada olması gerekir. Ve kalite gerçekten önemlidir. Ses netliği, görüntü netliği ve arka plan gürültüsünün azaltılması herhangi bir toplantının genel etkisini büyük ölçüde etkileyen faktörlerdir.”

İlgili Haberler

>> Yeni Dünyada Konftel Video Konferans Çözümleri. Ürünler hakkındaki tüm detaylar bu videomuzda