LinkedIn Sesli Toplantı Özelliğini Sunmaya Hazırlanıyor. İşte Detaylar!

Yakında LinkedIn üzerinden sesli toplantı gerçekleştirebileceğiz. Hatta yeni bir iş fırsatını, yine bu özellik üzerinden görüşebilir, yeni bir işin sahibi de olabiliriz.

LinkedIn, popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi. Hem ücretsiz olarak kullanılabiliyor hem de ücreti karşılığında premium sürümüne geçiş yapılabiliyor. Tabii LinkedIn’i özel kılan asıl detay, iş dünyasına yönelik profesyonel çözümler sunabiliyor olması. Hem çalışanlar hem de iş verenler, bu platformda bir araya gelerek bilgi ve görüş alışverişlerinde bulunabiliyor, yeni iş fırsatları konusunda insanlar bilgi sahibi olabiliyor. Yeni gelen bilgiler, platformun yakında yeni özelliklerle daha kapsamlı deneyim sunmak istediği yönünde. Yakında sesli toplantı özelliği de geliyor.

Somagnews’ta yer alan bilgilere göre LinkedIn, yakında sesli toplantı sohbet özelliğini devreye alacak. Bu sayede istenirse birkaç kişi sesli olarak özel toplantılar gerçekleştirebilecek, istenirse sesli konferanslar gerçekleştirilebilecek, istenirse de bire bir özel görüşmeler mümkün olacak. Bir yandan işlerinizle ilgilenirken bir yandan da arkaplanda sesli sohbetleri takip edebilecek, istediğiniz an siz de katılım gösterebileceksiniz.

Şirket, yalnızca sesli iletişim üzerine ilk kez böyle bir çalışma yapıyor ve bunu tam kapasite, sorunsuz olarak sunabilmek için öncelikle bazı testler yapması gerekiyor. Hatırlarsanız daha önce de Instagram’ın hikayelerine benzer bir canlı video sistemi üzerinde çalışmalar yürütmüştü.

LinkedIn Sesli Toplantı Özelliğini Sunmaya Hazırlanıyor. İşte Detaylar!

LinkedIn nedir, ne işe yarar?

LinkedIn, 5 Mayıs 2003 tarihinde kuruldu. 2021 yılı itibarıyla dünya çapında 20 bin çalışanı olan platform, iş dünyasına yönelik hizmetler sunuyor. Pek çok kişi, bu platform üzerinden iş bulabiliyor, sektörden pek çok farklı isimle iletişime geçebiliyor.

LinkedIn, 2021 itibarıyla, 200’den fazla ülkeden 774 milyondan fazla üyeye sahip. Platforma hem bilgisayar hem de akıllı telefonlar üzerinden erişim sağlanabiliyor.

Genellikle pek çok özelliği ücretsiz olarak sunan platform, daha fazla seçenek ve daha gelişmiş çözümler için premium sürüme de sahip. İlk etapta, 1 ay boyunca ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bu sürüm, sonrasında sizin hedefleriniz doğrultusunda farklı seçeneklerle kullanılabiliyor.

Örneğin, “Kariyer” başlığını seçerek ilerlemek isterseniz, aylık 117,99 TL ücret ödemeniz isteniyor.

Platformun size sunduğu toplamda 4 farklı premium başlık var. Bunlar:

Kariyer, Business, Sales Navigator Core ve Recruiter Lite.

Daha fazla detay için, siteye giderek bilgileri kontrol edebilirsiniz. Eğer henüz bir üyeliğiniz yok ise, ücretsiz olarak üye olmanızı ve siteyi incelemenizi öneririz.

İlgili Haberler:

>> Bill Gates, Koronavirüs Hakkında Konuştu! Omicron Sonrası Neler Olabilir? Pandemi Ne Zaman Bitebilir?