Logitech kiralama pazaryeri Ortak ile iş birliğini duyurdu!

Kullanıcı odaklı yaklaşıma sahip Logitech, ürün deneyimini önemseyen kullanıcılar için kiralama pazaryeri Ortak ile iş birliği yaptı. Logitech’in seçili ürünleri, artık Ortak üzerinden kiralanabiliyor. 

Logitech kiralama pazaryeri Ortak ile iş birliği yaptığını duyurdu. Başta Logitech’in ergonomik ürünleri Wave Keys Kablosuz Ergonomik Klavye ve Lift Vertical Dikey Mouse olmak üzere seçili birçok ürünü, artık Ortak üzerinden kiralama yoluyla denenebilecek.

Logitech Ergo Ürünleri Ortak Üzerinden Kiralanabilecek

Tasarımları sayesinde çalışanların kas gerginliklerini azaltan ve çalışma alanlarını sağlıklı hale getiren Logitech Ergo ürünleri, bu konforu yaşamak isteyen kullanıcılar için Ortak’ta bir ön deneyim fırsatı sunuyor.  Logitech bu iş birliğiyle, kullanıcıların satın alım sırasında aklını kurcalayan “Bu ürünlerin şekline alışabilir miyim? Rahat kullanabilir miyim?” sorularına cevap vermeyi amaçlıyor.

Konu hakkında görüş bildiren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, ‘’Logitech olarak kurulduğumuz günden bu yana kullanıcı deneyimini ön planda tutan bir markayız. Onların istek ve ihtiyaçlarını iyi dinleyip analiz ediyor, tüm süreçlerimizde bu geri bildirimlerden faydalanıyoruz. Yenilikleri seven, trendleri takip eden, kullanıcılarımızın hayatını kolaştıran bir marka olmak için çabalıyoruz.Logitech Ergo Ürünleri Ortak Üzerinden Kiralanabilecek

Şimdi de kullanıcılarımıza yeni bir deneyim sunmak için kiralama pazaryeri Ortak ile iş birliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Böylece kullanıcılarımıza ürünlerimizi satın almadan önce evlerinin/ofislerinin rahatlığında deneyimleme şansı sunuyoruz. Kişisel tercihlere göre şekillenen kullanıcı isteklerine en doğru cevabı vermek için attığımız bu adımın güzel sonuçlar vereceğine inanıyorum. ’’ dedi.

Ortak İş Birim Müdürü Mücahit Şahin, “Logitech ile olan bu iş birliğimiz için çok heyecanlıyız. Ortak’ta kiralamanın pazaryerini oluşturma mottosu ile yola çıkmıştık. Şimdi de kategorisinin en iyi ürünlerini kullanıcıya sunan Logitech markasını Ortak’a dahil ettik. Bu iş birliğinin Ortak kullanıcıları arasında da ilgiyle karşılanacağını düşünüyoruz.

Ortak’ta kullanıcılarımızın bir çoğu satın alma öncesi denemek istedikleri ürünleri kiralama yoluyla deniyorlar. Artık başta Logitech’in el ve bilek sağlığına önem veren ergonomik ürünleri olmak üzere seçili ürünlerini kiralayarak deneme hizmetini sağlıyoruz. Kiralamak kullanıcılarımıza mağazadaki birkaç dakikalık denemeye göre çok daha fazla fikir verecek, bu şekilde kullanıcılarımız istedikleri ürünü her açıdan deneyimleyebilecekler. Ortak olarak merak edilen ürünleri denemenin en verimli yöntemini sunuyoruz.” dedi.

İlk Aşamada Uzaktan Çalışanların, Öğrencilerin Veya Ürünleri Denemek İsteyenlerin Kiralayabileceği Logitech Ürünleri Şöyle

Lift Vertical Dikey Mouse
Wave Keys Kablosuz Ergonomik Klavye
K860 Ergo Gelişmiş Ergonomik Kablosuz Klavye
MX Master 3S Kablosuz Performans Mouse 
MX Anywhere 3S Sessiz Kompakt Kablosuz Performans Mouse
Logitech Pebble 2 Multi-Device Bluetooth Klavye & Mouse Seti 
POP Emoji Tuşlu Kablosuz Mouse & Klavye
M650 Signature Kablosuz Mouse
Logitech BRIO 100 Full HD WebcamLogitech ortak

Ortak Nedir? Nasıl Çalışır?

2022 sonunda hayata geçen Ortak uzun yıllardır fintech, lojistik ve dijital çözümler alanında faaliyet gösteren teknoloji şirketi Porte çatısı altında geliştirildi.

Kiralamanın Pazaryeri Ortak, https://ortak.app/ web sitesi ve Ortak mobil uygulamaları ile kullanıcılarına tekrar kullanılabilir tüm ürünlerin kiralanması hizmetini sunuyor. Kurumsal markalar ve bireyler için bir pazaryeri olarak hizmet veren Ortak’ta markalar ürünlerini kiralama yoluyla son kullanıcılara ulaştırabiliyor.

Aynı zamanda bireyler de kullanmadıkları ürünleri diğer Ortak kullanıcılarına kiraya vererek pasif gelir elde edebiliyorlar. Kiralanabilir tüm ürün ve hizmetlerin tek bir noktadan ulaşılması hedefiyle yola çıkan Ortak araç, motosiklet, villa, elektronik ürünler, anne&bebek, spor&outdoor ve medikal gibi çok çeşitli kategorilerde hizmet veriyor. Ortak, kısa süreli ihtiyaç duyulan ya da satın alma öncesi denenmek istenen ürünlere kiralama yoluyla hızlı, ekonomik ve kolay şekilde ulaşımı sağlıyor.

İlgili Haberler

>> Rally Bar Huddle ve Logitech Sight. Ofis Dünyasında Fark Yaratacak Ürünler