Logitech, Yeni Video Konferans Sistemlerini Tanıttı! İşte Ürünler ve Detayları!

Logitech, Microsoft Teams ve Zoom gibi günümüzün önde gelen video konferans platformlarıyla uyumlu çalışan yeni nesil ürünleri ve PC tabanlı çözüm portföyüyle video konferans sistemlerinde çıtayı yükseltme hedefinde. Farklı ölçeklerdeki toplantı odaları için tasarlanan Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate modelleriyle iş dünyasında hız ve verimliliğin yeni bir boyuta taşınması planlanıyor.

Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanmış Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Mini, sinema kalitesindeki görüntü ve canlı, net sesin dahil olduğu hepsi bir arada tasarımıyla toplantıları dönüştürüyor.

Büyük toplantı odalarını tamamlayan yeni Logitech RoomMate ise, kullanıcıların PC veya Mac olmadan, Logitech’in Rally Plus gibi kameralarında video konferans sistemini çalıştırmalarına olanak tanıyan özelliğiyle öne çıkıyor.

Logitech’in yeni nesil video konferans çözümleri, kullanıcıların günümüzün karma ve hızla gelişen çalışma ortamlarında daha iyi toplantılar gerçekleştirmesi adına, video konferans ekipmanlarının kurulum, yönetim ve kullanımını önemli ölçüde kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Logitech, Yeni Video Konferans Sistemlerini Tanıttı! İşte Ürünler ve Detayları!

Logitech Rally Bar ve Rally Bar Mini’nin başlıca özellikleri:

4K’ya kadar çözünürlüğe sahip mercekler: Herhangi biriyle herhangi bir yerden yüz yüze konuşuyormuş hissi veren, pürüzsüz motorlu PTZ kameraya ve yüksek çözünürlüklü mercek yapısına sahiptir.

Yüksek ses kalitesi: Gelişmiş ses mühendisliği ile üretilen ultra düşük distorsiyonlu hoparlörler kristal netliğinde ses iletir ve odanın her köşesinde aynı kalitede ses aktarımı sağlar. Hüzmeleme teknolojisine sahip mikrofonlar her bir koltuktaki kişilerin seslerini net olarak alır, aktif konuşmacıya odaklanarak daha yüksek ve yumuşak sesleri otomatik olarak dengeler ve istenmeyen gürültüyü bastırır. Ayrıca, patentli bir titreşim önleyici süspansiyon sistemi, duvar, sehpa veya masalardan kaynaklı hoparlör titreşimlerini en aza indirir, böylece her iki yönde kaliteli netlikte bir ses sağlanır.

Çarpıcı tasarım: Rally Bar ve Rally Bar Mini, zarif, minimalist bir görünüm için şık ve yuvarlak kenarlara sahiptir. Hoparlörlerinde geri dönüştürülmüş polyester kumaş kullanılan cihazlar, modern toplantı odalarının estetiğini iyi bir şekilde tamamlamak için siyah veya beyaz renk versiyonlarıyla tasarlanmıştır.

Yerleşik yapay zekâ ile süper akıllı: Yeni Bar serisi kameralar Logitech RightSense teknolojisi ve ikinci bir kamera olan AI Viewfinder ile donatılmıştır. Kamera insan figürlerini gerçek zamanlı algılar ve Logitech RightSight sayesinde otomatik çerçeveleme yaparken, PTZ kameranın kontrolünün hassasiyetini artırır.

Kurulumu, yönetimi ve izlemesi son derece basit: Çok yönlü ve hepsi bir arada tasarımın ötesine geçen Rally Bar ve Rally Bar Mini, düşük karbon ayak izine, basit ve güvenli kurulum sağlayan olağanüstü kablo yönetimine ve esnek montaj seçeneklerine sahiptir. Kutudan çıkar çıkmaz dakikalar içinde kurulumu tamamlayabilir ve Logitech Sync veya tercih ettiğiniz cihaz yönetim merkezini kullanarak tek bir platformdan üzerinden kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, özellikle toplantı odası kapasitesinin önem kazandığı karma ofislerde, katılımcı sayma vb. ölçümlerle konferans odalarınızın nasıl kullanıldığına dair iç görüler edinebilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Instagram Yeni Özellik Testlerine Başladı! Sevindirici Detaylar