M3GAN Sansürsüz Versiyon (Unrated Cut) Nereden İzlenebilir?

Sinema dünyasının son dönemdeki en popüler korku karakteri M3GAN, korkutmak için bu kez evlerinize konuk olmaya hazırlanıyor. Yapımcılar, filmin sansürsüz versiyonunun ilk olarak ne zaman ve nereden yayınlanacağını açıkladı. İşte M3GAN sansürsüz versiyon hakkında son detaylar…

M3GAN sansürsüz versiyon için hazır mısınız? Sinemalarda büyük beğeni toplayan katil bebek, şimdi de evlerinize konuk olmaya hazırlanıyor. Deadline’da yer verilen bilgilere göre Blumhouse Productions, yeni filmini 24 Şubat itibarıyla Peacock platformunda görücüye çıkaracak. Amerika’da kullanılan bu streaming servisi, filmin hem 13 yaş versiyonunu hem de sansürsüz versiyonunu yayınlayacak.

M3GAN sansürsüz versiyon: Yetişkinler için!

Yetkililer, daha evvel paylaştıkları bilgilerde, filmin aslında sinemada gösterilenden daha uzun olduğunu ve şiddet içerikli pek çok sahnenin çıkarıldığını bildirmişti. İşte bu sahneler, yetişkin izleyiciler için ev sineması versiyonuyla ilk kez görücüye çıkmış olacak.

M3GAN Sansürsüz Versiyon (Unrated Cut) Nereden İzlenebilir?

M3GAN ve Anabelle arasında ne farklar var?

Spoiler vermeden birkaç detay paylaşmak gerekirse…

James Wan, The Conjuring’i yönetmişti ve M3GAN’ın da yapımcı koltuğunda yer alıyor. Dolayısıyla iki kötü karakteri ondan daha iyi anlatabilecek başka biri yoktur sanırız.

Anabelle, hiç hareket etmeyen, doğa üstü güçlere sahip bir karakter. Gerçi hareketsiz hali bile korkutmaya yetiyor çoğu zaman.

M3GAN ise, oldukça sevimli, hareketli ve bünyesinde gelişmiş teknolojiler barındıran bir robot. Dolayısıyla ikisi gerçekten de farklı.

“Peki bu iki karakter, aynı filmde karşı karşıya gelebilir mi?” derseniz, bu yönde bir planın olmadığını söyleyebiliriz.

Açıkçası biz de MEGAN sansürsüz versiyon izlemek için sabırsızlanıyoruz.

Bu arada, M3GAN 2.0’ın da yolda olduğunu hatırlatalım

İlk film, 6 Ocak 2023 itibarıyla vizyona girdi. Ufak bir yapım bütçesi bulunan film, Boxofficemojo verilerine göre gösterimde olduğu 45 gün sonunda dünya çapında 170 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek başarılı oldu. Bu da devam filminin kapılarını araladı…

Yapımcılar, şu sıralar M3GAN 2.0 üzerinde çalışmalaya başladıklarını duyurdu bile. Yeni filmde birden fazla M3GAN ile karşılaşabilir; bir yanda iyi, bir yanda da kötü karakterleri izleyebiliriz.

İlgili Haberler

>> Ozzy Osbourne, PlayStation VR2 Videosunda Oynadı, Küfürler Havada Uçuştu