Mail Servisi Hey İçin 1.000 Dolar Ödemeye Hazır mısınız?

Mail Servisi Hey İçin 1.000 Dolar Ödemeye Hazır mısınız?

hey
Google News Abone Ol

Aslında 1.000 Dolar değil. Bunu itiraf etmemiz gerek. Yeni mail servisi Hey size iki harfli mail adresi vermek için, sizden yalnızca 999 Dolar talep ediyor. Seçenekler bununla da sınırlı değil, işte bu yeni mail servisinden, mail adresi almak isteyenlerin ödemesi gereken meblağlar…

Hey yerine bedavaya hotmail ya da gmail uzantılı mail adresleri alabilirsiniz elbet. Ancak bu mail servisleri için herhangi bir para ödüyor musunuz? Ya da her yıl yenilemek için herhangi bir ücret veriyor musunuz? Mail adresini bir kere alıyorsunuz ve o mail adresi hep sizin oluyor. İşte Hey’i diğer mail servislerinden ayıran en büyük farklardan birisi bu. Mail adresi alabilmek için para ödemeniz gerekiyor ve ödemenize yıllık olarak devam ediyorsunuz. Tabii şimdilik ifadesini de koyalım. Belki de bundan bir süre sonra, yenileme ücreti kaldırılır ve hatta servis tamamen bedava hale de gelebilir, ancak şimdilik almak istediğiniz isme göre farklı bir tutar ödeyeceksiniz.

Hemen gidip Hey uzantılı email adresi almak isteyen arkadaşlara maalesef bir kötü haberimiz var. Bunun için öncelikle bir davetiye koduna ihtiyacınız var. Yani anlayacağınız her parası olan Hey’e sahip olamıyor. Ancak biraz sabrederseniz önümüzdeki ay davetiye sisteminin kaldırılacağı ve servisin herkese sunulacağı belirtiliyor.

hey

Sıradan Hey Hesabı Almak İsteyenler İçin İndirim!

Şu an için davetiye kodu bulup bir mail adresi açsanız dahi, yalnızca dört harf ve üzeri harfte mail adresi alabiliyorsunuz. Bu mail adresleri sıradan mail adresleri olarak düşünülmüş ve sizden bunun için yalnızca yıllık 99 dolar ödeme talep ediliyor.

Hey’in sahibi Basecamp‘in kurucusu  David Heinemeier Hansson daha az harfli adresleri ise premium hesap olarak görüyor. Bunlara ödenecek ekstra paranın ise buna değeceğini düşünüyor. Bu nedenle iki ve üç harfli mail hesapları için farklı tarifeler düşünülmüş.

Şayet al@hey.com ya da ani@hey.com gibi birer adres almayı düşünüyorsanız bu adresler için ödemeniz gereken ücretler de değişiyor. İki harfli adresler 999 dolar, üç harfli adresler ise 375 dolar olacak. Kim bilir belki proje tutarsa tek harfli ultra premium adresler de satışa 100.000 dolar gibi meblağlardan satışa sunulur. Sizi bilmem ama sanırım ben gmail.com adresimi kullanmaya devam edeceğim.

İlgili Haberler

>>Yerli ve milli güvenli kurumsal e-posta: YaaniMail


CEVAP VER