Mcdodo Hızlı Şarj Çözümleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın!

Mcdodo LED göstergeli şarj adaptörü, aynı anda 2 cihazı şarj etmenize imkân sunan bir ürün. 20w hızlı şarj değeri sunan cihaz, köşelerden yumuşatılmış hatları ve 56 gramlık hafifliğiyle yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir cihaz.

Mcdodo LED göstergeli şarj adaptörü ister akıllı telefonunuz, ister akıllı tabletiniz, isterseniz de laptop PC’nizi şarj etmek için kullanabilirsiniz. USB 3.0 teknolojisine sahip olan adaptör, bünyesinde 2 tane USB bağlantı noktası barındırıyor.

“Peki şarj esnasında aşırı ısınma faktörüyle karşılaşır mıyım?” diye soruyorsanız, bu konuda da endişe etmenize gerek yok. Mcdodo, bu ürünün aşırı ısınmaya karşı korumalı olduğunu bildiriyor.

Mcdodo Hızlı Şarj Çözümleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın!

Cihazın dikkat çekici bir özelliği ise, siz elektronik cihazlarınızı şarj ederken gelen akımı ve voltaj değerini gösteriyor. Ürünün üzerindeki mini ekran, bu tip detayları merak edenler için güzel.

Yanmaz malzemeden üretildiği belirtilen ve pek çok koruma özelliğine sahip olduğu bildirilen adaptör, 479.90 TL satış fiyatı etiketine sahip. Daha fazla detay için buraya tıklayarak resmi sayfaya erişebilirsiniz.

Mcdodo Hızlı Şarj Çözümleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın!

Mcdodo dijital göstergeli Lightning hızlı şarj kablosu

Günümüzde şarj kablolarının değeri daha da arttı desek yeridir. Malum, elektronik cihazların fiyatları da kısa aralıklarla artıyor. Bu da kullanıcıları, “uzun süre dayanıklı ürünlere” yöneltiyor. Bu bağlamda Mcdodo’nun dijital göstergeli Lightning hızlı şarj kablosunun iyi bir örnek olduğunu söyleyebiliriz.

1.2 metre uzunluktaki kablo, örgü tasarıma sahip ve bu da uzun süreli kullanım için güzel bir detay. Ürünü ön plana çıkaran bir diğer detay ise, bünyesinde şarj hızı gösterge ekranının olması. Bu ekran sayesinde, cihazınıza ne kadar enerji geldiğini saniye saniye kontrol edebilirsiniz.

Siyah renkteki kablo, şarj tarafında 36w hızlı şarj desteğine sahip. Data, yani veri aktarımı tarafında da USB 2.0 standardı ile 480 Mbps’ye kadar yüksek hızlı veri aktarımı gerçekleştirebiliyor.

Tabii bir de not: USB PD kullanıyorsanız, bağlanan cihazın PD uyumlu olması gerekiyor.
419.90 TL’ye satılan cihaz hakkında daha fazla detay için buraya tıklayarak resmi sayfaya erişebilirsiniz.

Mcdodo Hızlı Şarj Çözümleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın!

Mcdodo dijital göstergeli Type-C hızlı şarj kablosu

Bu ürünümüz de tıpkı az evvel bahsettiğimiz kablo gibi 1.2 metre uzunlukta ve örgü tipte tasarımla geliyor. Bu kabloda da şarj hızını gösteren mini bir ekran mevcut ve bu sayede şarj hızını takip edebiliyorsunuz. Tabii bu kabloda bazı farklılıklar da var. Örneğin…

Mcdodo dijital göstergeli Type-C hızlı şarj kablosu, 100w’a kadar güç dağıtımı sağlayabiliyor. Ek olarak 60W, 30W, 27W ve 18W destekli pek çok cihazla da uyumlu çalışabiliyor.

439.90 TL satış fiyatı etiketiyle satılan ürün hakkında daha fazla bilgiye erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Mix Fold 3 Böyle Görünecek! İnce ve Zarif Tasarım