MediaMarkt Çifte Keyif Kampanyası ile karşımızda!

MediaMarkt Çifte Keyif Kampanyası

MediaMarkt Çifte Keyif Kampanyası ile teknoloji severlerin karşısına çıkıyor. Bu kampanya ile indirime giren ürünler haberimizde.

MediaMarkt, Ekim ayına özel yepyeni bir kampanya başlattı. Sonbahar dönemini “Çifte Keyif Kampanyası”yla taçlandıran firma, birbirinden cazip hediyeli teklifleri ve fırsatları 25 – 29 Ekim 2019 tarihlerinde teknoloji severlere sunuyor.

MediaMarkt, Ekim ayında teknolojiseverleri sevindirecek bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında cep telefonlarından televizyonlara, beyaz eşyadan bilgisayarlara birçok kategoride hediyeli ürünler ve fırsatlar sunuluyor.

25 Ekim günü başlayan Çifte Keyif kampanyası ülke genelindeki tüm MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de 29 Ekim’e kadar sürecek. Kampanya kapsamında sunulan ürünler ve fırsatlar ise;

  • Samsung Galaxy A30s, JBL CLIP 3 kablosuz hoparlör hediyesiyle 2.399 TL. Cep telefonlarına Denizbank kredisiyle faizsiz 12 aya varan taksit fırsatı sunuluyor.
  • Lenovo Ryzen 5 işlemcili dizüstü bilgisayar, Canon Pixma yazıcı, Targus çanta ve Microsoft fare hediyesiyle 3.999 TL. 
  • Samsung 3A Plus 9kg çamaşır makinesi, Tefal ütü hediyesi ile 2.499 TL. Ayrıca beyaz eşyalarda ve bilgisayarlarda Paraf ve Worldcard’a peşin fiyatına 12 ay taksit imkânı bulunuyor.

MediaMarkt Çifte Keyif Kampanyası