Microsoft ve YTÜ Yıldız Teknopark’tan Start-up’lara Tam Destek

Microsoft for Startups ile YTÜ Yıldız Teknopark, girişimcilik ekosisteminde stratejik bir iş birliğine imza atarak bünyelerindeki tüm start-up’ların geniş bir networking platformundan faydalanmasını sağlayacak bir dizi etkinliği hayata geçiriyor. Etkinlikler kapsamında girişimler Demo Day’lere ve workshop’lara katılma fırsatını yakalayacak.

Microsoft for Startups ile YTÜ Yıldız Teknopark, stratejik bir iş birliğine imza atarak girişimcilik ekosistemini destekleyecek uzun soluklu bir programı hayata geçiriyor. Bir Microsoft for Startups inisiyatifi olan ve girişimleri fikir aşamasından uygulama aşamasına kadar destekleyen Founders Hub ile YTÜ Yıldız Teknopark girişimci havuzunu bir araya getirmek amacıyla organize edilen etkinlikler sayesinde, tüm girişimlerin geniş bir networking platformundan faydalanması sağlanacak.

Microsoft ve YTÜ Yıldız Teknopark’tan Start-up’lara Tam Destek

Etkinlikler kapsamında Founders Hub’a üye girişimler, YTÜ Yıldız Teknopark tarafından organize edilecek Demo Day’ler aracılığıyla düzenli aralıklarla yatırımcılarla bir araya gelme şansını yakalayacak. Microsoft da Teknopark’a dahil girişimcilere yönelik teknik workshop’lar düzenleyecek.

Aralık ayının etkinlikleri 20 Aralık Salı günü YTÜ Davutpaşa Kampüsü Otağ-ı Hümayun binasında yapılacak Demo Day ile devam edecek. Microsoft Türkiye Pazarlama ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı, YTÜ Yıldız Teknopark Genel Müdür Yardımcısı İsa Turgut İnci ve Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak Demo Day, gün boyu start-up’ların sunumları ve networking ile devam edecek.

İlgili Haberler

>> Vivo S16 Pro Tasarım Ayrıntıları Sızdırıldı!