Vivo S16 Pro Tasarım Ayrıntıları Sızdırıldı!

Vivo S16 Pro

Vivo S16 Pro modelinin tasarım ayrıntıları belli oldu. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen performans odaklı yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son yıllarda ülkemizde de resmi olarak hizmet veren Vivo’nun genellikle uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Tabii ki bu uygun model algısının giriş seviye akıllı telefon olarak belirlenmediğini belirtelim. Yani söz konusu marka, orta ve üst segment modellerle de karşımıza çıkıyor olsa da piyasaya göre daha uygun bir fiyattan sunuluyor. Yakında karşımıza çıkacak Vivo S16 Pro modelinin tasarım ayrıntıları ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo S16 Pro Tasarım Ayrıntıları Sızdırıldı!

Geçtiğimiz aylarda serinin önceki modeli Vivo S15 Pro modeli tanıtılmıştı. Söz konusu modelin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Henüz kullanıcılar S14 Pro modelinden hevesini almadan serinin yeni modeli hakkında bir çok ayrıntı ortaya çıktı. Henüz tanıtım tarihi için konuşulmak erken olsa da 2023’ün ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman arka panelinde dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Henüz söz konusu kameralar hakkında ortaya çıkan bir detay olmasa da S15 Pro modeline göre daha güçlü kameralar ile geleceği düşünülüyor. Ön paneline baktığımızda ise iki yanı kavisli bir panel bizleri karşılayacak. Delikli ekran tasarımına sahip olan panelin 120 Hz tazeleme oranı ile geleceği tahmin ediliyor. Genellikle aynı segment telefonlarda alt ve üst çerçevelerin bir hayli kalın tutulduğunu görmekteydik. Fakat vivo, S16 Pro modelinde alt ve üst çerçevelerin ince tutulduğunu görüyoruz.

Vivo S16 Pro

Aynı zamanda yan çerçevelerinde kavisli olması özellikle tek el kullanım tarafında önemli bir artı sağlayacaktır. Bununla beraber vivo S16 Pro modelinin ülkemize geleceğine dair de sızıntılar mevcut. Son zamanlarda yeni vivo modelleri vivo Türkiye garantili olarak Türkiye’ye de geliyor. Muhtemelen vivo S16 Pro modeli de özellikle orta üst segment akıllı telefonlara kafa tutacak bir model olacaktır. Fiyat tarafında ise piyasaya göre uygun bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Haberler