Mortal Kombat 12 Duyuruldu! Yeni Call of Duty de Geliyor!

Mortal Kombat 12, duyuruldu ve yakın zamanda oyun severlerle buluşması bekleniyor! NetherRealm Studios tarafından geliştirilen yeni dövüş oyunu, Warner Bros. tarafından dağıtılacak.

Yeni oyun, kısa süre önce bir Warner Bros. toplantısında resmiyet kazandı. Dolayısıyla çoğu kişi için bir sürpriz de oldu denebilir. Zira duyuru geleceğine dair daha öncesinde bir işaret yoktu.

Mortal Kombat 12’nin ne gibi detaylara sahip olacağı, hangi oyun motorunu kullanacağı ve hangi karakterleri barındıracağı henüz belli değil. Serinin yaratıcılarından Ed Boon’dan da henüz bir açıklama gelmiş değil. Ama görünüşe göre yakın zamanda ilk detaylar ve tanıtım videosuyla karşılaşacağız.

Oyunun bu yılın sonuna doğru PC ve yeni nesil konsollar için çıkacağı tahmin ediliyor.

Mortal Kombat 12 için en çok merak edilen konular arasında, yeni Fatality’ler de var!

Yeni Call of Duty, bu sene bizlerle! Evet, yine modern arena tercih edilecek

Bloomberg’te yer alan bilgilere göre Activision Blizzard, bu yıl bitmeden yeni bir Call of Duty oyununu oyun severlerle buluşturacak. Daha evvel gelen söylentilerde, serinin bu seneyi pas geçebileceği de konuşuluyordu.

Kesin olmayan yeni bilgiler, bu yeni oyunun modern arenada geçeceği yönünde. Yani geçtiğimiz sene satışa sunulan yenilenmiş Modern Warfare 2’nin devam oyunuyla karşılaşabiliriz. Çıkış tarihi olarak da yine geleneksel olarak Sonbahar dönemi gösteriliyor. Oyun, hem PC hem de konsollar için raflarda olacaktır.

Mortal Kombat 12 Duyuruldu! Yeni Call of Duty de Geliyor!

Call of Duty, 31 milyar dolarlık gelir elde etmiş bir seri

Call of Duty, yalnızca Activision’ın değil, oyun dünyasının da en bilinen FPS serilerinden bir tanesi. Şimdiye kadar 31 milyar dolarlık gelir elde ettiği düşünülen seri, ilk adımlarını İkinci Dünya Savaşı cephelerinde atmıştı.

Infinity Ward önderliğinde geliştirilen seri, daha sonra Treyarch ve Sledgehammer gibi geliştirici stüdyoların da katkılarıyla genişlemişti. Şimdiye dek Vietnam cephelerinde geçen, Soğuk Savaş yıllarını temel alan ve modern savaşları yansıtan pek çok CoD oyunuyla karşılaştık. Hatta kıyamet sonrası bir dünyanın tasvir edildiği CoD oyunu bile yapıldı.

İlgili Haberler

Samsung Pokemon Günü İçin Özel Ürünler Satışa Sunuyor