Samsung Pokemon Günü İçin Özel Ürünler Satışa Sunuyor

Güney Koreli Samsung Pokemon hayranlarına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Şirket, geçtiğimiz kasım ayında Pokemon temalı üç tane aksesuar hazırlamış ve bunları sınırlı sayıda üreterek satışa sunmuştu. Tabii ki oldukça kısa sürede tükenen bu aksesuarlar, firmayı yeni hamleler yapmaya itmişti ve şimdi de duyuru gelmiş oldu.

Samsung Pokemon temalı aksesuarlar tekrar stoklara giriş yaptı. Şirket, güncel ürün ailesinde yer alan Galaxy Z Flip4, Galaxy Watch5 ve Galaxy Buds2 Pro ürünleri için Pokemon temalı aksesuarlarını yeniden satışa sunuyor. Ürünlerin görsellerini aşağıda görebilirsiniz.

Samsung Pokemon temalı aksesuarlar hayranlarını bekliyor

Samsung Pokemon temalı bir akıllı saat kayışı, bir telefon kılıfı ya da Poke Topu temalı bir kulaklık taşıma aparatınız olabilir. Peki fiyatlar nasıl?

Galaxy Z Flip4 akıllı telefon için hazırlanan kılıf, 50 dolar değerinde.
Galaxy Buds için hazırlanan Poke Topu temalı aparat, 40 dolar değerinde.
Galaxy Watch akıllı saat için hazırlanan kayış, 40 dolar değerinde.

Şu an hepsi stoklarda hazır ve hayranlarını bekliyor. Satın almak için ise, 27 Şubat’a kadar beklemek gerekiyor. Zaten az bir süre kaldı. “Peki neden 27 Şubat?” derseniz, onu da açıklayalım…

Popüler oyunlardan Pokèmon Red and Green, bundan yıllar önce, 27 Şubat 1996 itibarıyla Japonya’da satışa sunulmuştu. Bu gün, aynı zamanda Pokemon Günü olarak da hayranlar tarafından kutlanıyor.

Öte yandan bu özel gün için Nintendo’nun da bir şeyler yapabileceği konuşuluyor. Örneğin, yeni Pokemon oyunları için bazı DLC’ler duyurulabilir.

Samsung Pokemon Günü İçin Özel Ürünler Satışa Sunuyor

Firmanın bir diğer planı, 2023’te katlanabilir telefonlardan daha fazla gelir elde etmek

Şirketin Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold gibi katlanabilir ekranlı telefon çözümleri mevcut. Son dönemde gelen satış rakamları, şirket yönetiminin yüzünü güldürüyor, ama öte yandan dahası için de heyecanlandırıyor. Gelen bilgiler, Güney Koreli şirketin 2023 yılında bu tarafa odaklı daha fazla hareket edeceği yönünde.

Samsung, şu sıralar otonom arabalar için de çözümler üretiyor

Arenaev sitesindeki bilgilere göre şirket, sürücüsüz otomobiller için 5nm üretim süreciyle hazırlanacak çipleri üretme düşüncesinde. Yapay zekâ destekli bu çipler, otonom sürüşler için ideal kontrol şemasını ortaya çıkarabilir. Öte yandan bu tarafta tek çalışan firma Samsung değil. Xiaomi ve Huawei de dahil pek çok firmanın da çalışmaları var.

İlgili Haberler

>> Xbox Game Pass Nedir? Uygun Fiyatlara Oyunlar Oynayın!