Motorola Razr+ Geliyor: Z Flip Serisine Dev Rakip!

Motorola Razr+

Motorola Razr+ modeli, Samsung’un Galaxy Z Flip serisine benzer bir tasarım anlayışı ile gün yüzüne çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un Galaxy Z Flip serisinin bir hayli popülerleştiğini biliyoruz. Özellikle serinin yeni modelinde gelecek olan büyük arka ekran, sevenleri tarafından olumlu yorumlar ile karşımıza çıktı. Bu yüzden Galaxy Z Fold veya söz konusu modele benzeyen telefonları değerlendirdiğimiz zaman, Z Flip serisinin daha çok ilgi gördüğünü ve daha işlevsel olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü ekran büyüdüğünde, kat izi ve menteşe boşluğu gibi sorunlar sorun yaratabiliyor. Bu yüzden Z Flip veya Motorola Razr 40+ modeli benzeri tasarıma sahip modeller, önümüzdeki yıllarda revaçta olacaktır. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen Motorola Razr 40 Ultra veya diğer adı ile Motorola Razr+ hakkında tüm ayrıntılar.

Motorola Razr+ Geliyor: Z Flip Serisine Dev Rakip!

Motorola Razr+

Motorola, 1 Haziran 2023’te muhtemelen Razr 40 ve Razr 40 Ultra olmak üzere dikey olarak katlanan Flip tarzı birkaç akıllı telefonu piyasaya sürecek. Razr 40 Ultra’nın aynı zamanda Razr+ olarak adlandırılacağına dair söylentiler var ve bu söylentiler, akıllı telefonun ABD’de Razr+ ve diğer pazarlarda Razr 40 Ultra olarak piyasaya sürüleceğini söyleyen güvenilir sızıntıcı Evan Blass tarafından da doğrulandı.

Motorola Razr+

olarak yayınlanacak ABD’deki Motorola Razr+, dünya çapında Motorola Razr 40 Ultra olarak bilinir. ABD’deki Motorola Razr+, dünya çapında Motorola Razr 40 Ultra olarak bilinir. Blass, önceki tasarım sızıntısını doğrulayan Razr 40 Ultra için resmi pazarlama materyallerini de sızdırdı.

Motorola Razr+

Motorola Razr 40 Ultra, ABD’de pazarlama teminatı ile Razr+ olarak piyasaya sürülecek. Ek olarak, sızıntı yapan kişi, Razr 40 Ultra’nın 3,5 inç diyagonal olduğu söylenen kapak ekranı için farklı kullanım durumlarını gösteren birkaç video yayınladı. Blass’ı zaten takip ediyorsanız, burada ve burada nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Motorola Razr 40 Duo Hakkında hala bir şey ortaya çıkmadı. Razr 40 Ultra’nın sızdırılan teknik özelliklerine buradan göz atabilirsiniz. Akıllı telefon, Snapdragon 8+ Gen 1 SoC ile çalışır ve 33 W şarj gücüne sahip 3.640 mAh pil içerir. Ancak 2.850 mAh pil ile geleceğine dair söylentiler de var.

İlgili Haberler

>> Nothing Phone 2 Gücüne Güç Katacak!