Nothing Phone 2 Gücüne Güç Katacak!

Nothing Phone 2

Nothing Phone 2 modelinin işlemcisi belli oldu. İşte Qualcomm imzalı yonga seti ile gelecek yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Nothing markası geçtiğimiz yıl hem kablosuz kulaklığını hem de akıllı telefonunu tanıtmıştı. Söz konusu modellerin ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bununla beraber akıllı telefon tarafında Nothing Phone serisinin devam edeceğini biliyorduk. Amiral gemisi akıllı telefon olarak piyasaya sürülen Nothing Phone 1 modeli, bir hayli ilgi görülmüştü. Uzun süredir seriye tanıtılacak yeni model hakkında herhangi bir sızıntı bulunmuyordu. Sonunda serinin yeni modeli Nothing Phone 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Şirketin kurucusu Carl Pei tarafından yeni modelin kullanacağı işlemci hakkında açıklamalar yapıldı. İşte yakında tanıtılacak Nothing Phone 2 modeli hakkında tüm detaylar.

Nothing Phone 2 Gücüne Güç Katacak!

Bir Qualcomm yöneticisi, bir sosyal medya gönderisinde Nothing Phone 2 modelinin Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olduğunu iddia etti. Fakat gönderi daha sonra düzenlendi. Düzenlenen halinde ise yonga seti hakkında ortaya çıkan bilgilerin silindiğini gördük. Ancak, Nothing Phone (2) Snapdragon 8+ Gen 1’in sonunda liderliği ele geçireceği onaylandı. Onay, Twitter’da, telefon için neden Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini seçtiğini açıklayan Nothing’in kurucusu Carl Pei’den geldi. Pei, Snapdragon 8+ Gen 1’in performans kazanımları getireceğini söyledi. Ancak “bu sadece hızla ilgili değil, tüm paketle ilgili çünkü 7 serisi yerine Snapdragon 8 serisini seçerseniz, genel olarak pil daha iyi olur, diye ekleyerek pil tüketiminin en önemlisi olduğunu vurguladı.

Nothing Phone 2

Karl Pei, Nothing Phone’un (2) Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklendiğini onayladı. Ayrıca, telefonun fiyat tarafında erişilebilir olmaya devam edeceğini ve Nothing Phone (1)’ modeline kıyasla kıyasla önemli ölçüde geliştirilmiş bir deneyim sunacağı da açıklandı. Snapdragon 8+ Gen 1 daha eski bir yongadır, bu nedenle en yeni Snapdragon 8 Gen 2’yi kullanmak telefonu daha pahalı hale getirecektir.

Nothing Phone 2

Nothing Phone serisi modellerin genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlara sahip olduğunu biliyoruz. Söz konusu politikadan dolayı daha uygun fiyatlı bir yonga seti tercih edilmiştir. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Civi 3 Beklenmeyen İşlemci İle Geliyor!