Nesneler Turkcell IoT Platform ile konuşacak

Nesneler Turkcell IoT Platform ile konuşacak

PAYLAŞ

Turkcell IoT Platform ile şirketlerin, altyapı maliyeti olmadan cihaz ve makineleri bulut ile uzaktan yönetebilmelerine imkan tanıyor.

Dünyanın ilk dijital operatörü olan Turkcell, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik yeni servisi ‘Turkcell IoT Platform’ ile cihaz ve makineleri bulut aracılığıyla uzaktan yönetebilmelerine imkan tanıyor.  

Dünyanın önde gelen yazılım şirketlerinden Software AG’nin Cumulocity ürünlerinin sunulduğu IoT Platform, bağlantılı varlıkları şirketlerin faydası için izliyor, yönetiyor ve üretilen verileri ileri analitik yetenekleri ile aksiyona dönüştürüyor.

Trend Micro Hibrit Bulut Güvenlik Sektörü’nde lider!

Aynı zamanda servis olarak (IoT as a Service) sunulan platform, altyapı yatırımı yapmadan bulut üzerinden yönetilebilirken ‘kullandığın kadar öde’ modeli ile de şirketlere kolaylık sunuyor.

Turkcell veri merkezlerinin gücüyle de desteklenen IoT Platform, verilerin yurt içinde kalmasını sağlayarak güvenlik konusunda üstün hizmet sunuyor.

Şirketler IoT Platform’da kendi çözümlerini Turkcell gücüyle geliştirebilecek

Kurumsal şirketlerin yanı sıra uygulama geliştiricilerin de kullanımına açık olan IoT Platform, bu alanda ihtiyaç duyulabilecek tüm araçları bünyesinde barındırıyor.

Bununla birlikte platformda yer alan şirketler, kendi çözümlerini Turkcell gücüyle geliştirerek nesnelerin interneti ekosisteminin kullanımına sunacak.

Böylece birbirinden farklı deneyimler ve Turkcell Büyük Verisi ile zenginleşecek olan platform, bu alandaki en kapsamlı çözümlerini bünyesinde barındıracak. Turkcell IoT Platform’u tercih eden kurumsal müşteriler ise iş verimliliğini artırırken küresel rekabette de bir adım öne geçecek.

Turkcell IoT Platform

Turkcell IoT Platform fiziksel ve dijital dünyayı tek altyapıda birleştiriyor

Global iş uygulamaları çözümleriyle de entegre çalışan IoT Platform; milyonlarca cihazı, sensörü ve makineyi anında bağlayarak verilerin bulut üzerinden dijital ortama aktarılmasını sağlıyor. Böylece tek altyapı üzerinden fiziksel ve dijital dünyanın yönetimi mümkün oluyor. Aynı zamanda arıza, yazılım, yapılandırma, alarm ve performans yönetimi olmak üzere tüm cihaz yaşam döngüsü yönetimi özelliklerini bir arada bulunduran platform, 6 ay ücretsiz deneyimlenebiliyor. IoT Platform’a www.turkcell.com.tr/iotplatform adresinden ulaşılabiliyor.


CEVAP VER