Netflix Üyelik Kaç TL 2022?

Netflix, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgi gören dijital streaming platformlarından bir tanesi. Bünyesinde pek çok popüler dizi ve filme sahip olan platform, yakın zamanda gelen zamlar neticesinde kullanıcıları üzmüştü. Peki şu an aylık ve yıllık fiyatlar nasıl? Netflix üyelik kaç TL 2022?

Netflix üyelik kaç TL 2022? Netflix Türkiye’nin en uygun fiyatlı tarifesi, 63,99 TL etiketli “temel paket” ürünü. Bu paket, yıllık olarak 767,88 TL yapıyor.

Platformun “Standart paket” ürünü ise, aylık 97,99 TL. Yıllık olarak hesapladığımızda, 1.175,88 TL yapıyor.

Platformun en iddialı paketi ise, “Özel paket” ve aylık 130,99 TL isteniyor. Yıllık olarak hesapladığınızda, cebinizden 1.571,88 TL çıkabilir.

Netflix Üyelik Kaç TL 2022?
Netflix Üyelik Kaç TL 2022?

Netflix Üyelik Kaç TL 2022? – Peki bu paketler ne anlama geliyor? Detay vermek gerekirse…

Temel paket: 63,99 TL (Daha önce 44,99 TL idi)
Bu pakette 720p görüntü çözünürlüğü sunuluyor. İster tablet, ister PC, isterseniz de akıllı televizyonunuz üzerinden dizi ve filmleri izleyebiliyorsunuz. Bu tarifede aynı anda yalnızca bir cihazdan login olabiliyorsunuz.

Standart paket: 97,99 TL (Daha önce 69,99 TL idi)
Bu pakette 1080p çözünürlük sunuluyor. Dolayısıyla daha net, daha keskin detaylar sunuluyor. Bu pakette, aynı anda iki farklı cihazdan login olabilirsiniz. Böylece örneğin hem siz hem de kardeşiniz, aynı anda farklı içerikler tüketebilirsiniz.

Özel paket: 130,99 TL (Daha önce 93,99 TL idi)
Bu paket, en iyi ses ve görüntü kalitesini sunan paket olarak ön plana çıkıyor. Eğer destekli bir cihazınız var ise, 4K HDR görüntü kalitesiyle dizi ve filmler izleyebilirsiniz. Bu paket, aynı anda 4 farklı cihazdan platforma erişmenize ve farklı içerikleri aynı anda açabilmenize imkân sunuyor. Netflix Üyelik Kaç TL 2022?

Netflix fiyatlarını yüksek bulanlar için “reklamlı abonelik paketi” yolda

Netflix, geçtiğimiz ekim ayında bir duyuru paylaşarak platformun en uygun fiyatlı paketini kullanıcılara sunmaya başladıklarını dile getirmişti. Amerika’da aylık 6.99 dolar ödeyerek bu en uygun fiyatlı pakete erişilebiliyor. Peki niye uygun fiyatlı derseniz, çünkü reklam gösterimleri var. Yani dizi ve film izlerken ara ara reklamlar da sunuluyor. Böylece platform, tahsil etmesi gereken bedelin bir kısmını reklam verenlerden alıyor.

Bu abonelik biçimi, şu an Amerika, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Japonya, Meksika ve İtalya gibi ülkelerde aktif. Ülkemiz Türkiye’de ise henüz aktif değil. Netflix Üyelik Kaç TL 2022?

İlgili Haberler

>> Avatar 2, Yeni Rekorlar Kırmaya Devam Ediyor! Tarihte Bir İlk!