iPhone 15 Pro Hiç Görmediğimiz Bir Tipte Olacak

iPhone 15 Fiyatı

iPhone 15 Pro pek çok ilginç detayla gelecek. Özellikle tasarımı birçok kişiyi heyecanlandırdı.

Sızıntılara göre yeni iPhone cihazları kavisli özelliklere sahip olacak. Her yıl aynı tasarımı görmekten sıkılan tüm Apple hayranları için iPhone 15’in tasarımı büyük bir soru işareti oldu. Ve şimdi cevaplar Apple’ın konferansından önce netleşiyor.

Gelen son habere göre yeni iPhone nesli için Apple Watch Series 7 ve Series 8 tasarımları kullanılabilir. Teknoloji devi kavisli bir tasarım kullanmayı tercih ederse Apple’ın kendisini yenilemeye çalıştığını söylemek kolay olabilir. Firmaya yöneltilen eleştirilerin en büyük sebebi ise hep aynı tasarımı kullanmasıydı.

iPhone 15 Pro kavisli tasarım

Kavisli ön cam tasarımının iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’ta da bulunacağı iddia ediliyor. Ancak bu tasarımların iPhone 14 cihazlarına kıyasla daha ince çerçeveleri olmayacak. Bu durumda kullanıcıların kafasının karışması normal. Şimdi ise herkes Apple’ın bunu nasıl düzelteceğini merak ediyor. iPhone tasarımı tartışma konusu olmaya devam ediyor ve buna bir cevapları yok gibi görünüyor?

iPhone 15 Pro

Birkaç ay önce sızıntı yapan kişi, iPhone 15’in titanyum çerçeveli kavisli bir çerçeveye sahip olacağını ilk söyleyenler arasındaydı. Apple, yüksek güçlü işlemciler üretmeye başladığından beri, kullanıcıların beğenme olasılığı yüksek yeni tasarımlar yaratmak istemiyor. Şirketin geleceğini düşünürsek, bu korkunç görünüyor. Ama iPhone 15 cihazlarda bir şansı var.

Apple bizi şaşırtabilir mi?

Apple yeni bir etkinliğe hazırlanıyor. Şirketin hisse değerinin düştüğü düşünüldüğünde bu olay bir ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir.

iPhone 15 Pro gerçek bir savaş alanı olacak. Ancak Apple resmi olarak netleştirene kadar kimse yeni cihazlarla ilgili tüm ayrıntıları bilmiyor. Şimdilik titanyum kavisli çerçeve üzerinde birçok eleştirmen ortak görüşe sahip. Şirketin etkinlikte sanal gerçeklik teknolojilerini de tanıtması bekleniyor. Peki siz yeni Apple cihazları hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum bölümünden bizlerle paylaşın.

İlgili Haberler:

>> iPhone 15 Kamera Özellikleri Belli Oldu!

>> Bu Sene Apple’dan Beklentileri Düşürmeli miyiz? Ya Yeni iPhone 15 Ailesi?