Netflix’te Mart Ayı Takvimi Yine Dopdolu

Netflix Profil Aktarımı

Ülkemizde en çok izlenen dijital yayın platformlarından Netflix’te önümüzdeki Mart ayı eklenecek yapımlar belli oldu. İşte platforma eklenecek yapımlar:

The One (Gerçek Aşk) – 12 Mart

Mart ayının ilk yarısında izleyebileceğiniz The One kusursuz ilişkiler üzerine çalışan bir bilim insanı hakkında. Kısacası yakın gelecekte geçen dizide basit bir DNA testi ile ideal eşinizi bulabiliyorsunuz. Dizi, ne kadar iyi bir ilişkiniz olsa da daha fazlasını isteyebileceğiniz sorusu üstünde duruyor. Dizinin dünyasında bu sadece bir saç örneği ve beş dakikaya mal oluyor.

Kağıttan Hayatlar – 12 Mart

Bu ilgi çekici film öncelikle ülkemizin bir gerçeği olan kağıt toplayıcılarını konu alıyor. Sağlık sorunlarıyla mücadele eden bir kağıt toplayıcısı olan Mehmet’in terk edilen bir çocuk olan Ali’yi bulması etrafında geçen bir yapım. Filmin başrollerinde Çağatay Ulusyoy, Emir Ali Doğrul ve Ersin arıcı yer alıyor.

Yes Day – 12 Mart

Netflix sinemaların kapalı olduğu şu süreçte orijinal yapımlarıyla izleyicileri evlerinde yalnız bırakmıyor. Son olarak bu ay bir komedi yapımı olan Yes Day bizlerle buluşacak. Jennifer Garner’ın rol aldığı bu film de Mart’ın ilk yarısında platformda yer alacak. Film Jim Carrey’nin oynadığı Yes Man filmine oldukça benzeyen bir konuya sahip.

Formula 1: Drive to Survive – 19 Mart

Netflix’in popüler belgesel dizisi Drive to Survive üçüncü sezonuyla önümüzdeki ay karşınıza çıkacak. İlk olarak bu yapımı tutkulu Formula 1 meraklılarına tavsiye ediyoruz. Ayrıca, bu mekanik sporun perde arkasını merak edenler için takım içi yaşananları çok iyi anlatan bir yapım. Sonuç olarak dizi sunduğu dramatik deneyim ve uzaktan görebildiğimiz makine gibi işleyen takımaların derinine inmemizi sağlıyor.

Sky Rojo – 19 Mart

Sky Rojo dizisi temelde bir kedi fare hikayesini konu alıyor. Kısacası önceki patronlarından hayatları için kaçan üç hayat kadınının hikayesi bu dizinin konusu. Bu dizi 25 dakikalık kısa bölümleriyle gayet ilgi çekici. Yapımcılar bu tercihin sürükleyiciliğe katkısı olacağı görüşünde.

The Irregulars – 26 Mart

Britanya yapımı bir suç dizisi The Irregulars da bu ay bizimle buluşacak. İlk olarak bu dizi doğaüstü konularla uğraşan bir dedektifi konu alıyor. Sonuç olarak yapım, farklı bir Sherlock Holmes yorumu olarak dikkat çekiyor. Bu dizinin de ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

Diğer haberler:

>> Final Fantasy VII Remake, yeni bir bölüm ile PS5’e geliyor

>> Electronic Arts Patenti Oyun Yükleme Çilesini Bitirebilir