Nutanix Hiper Bütünleşik Altyapı kategorisinde lider oldu

Nutanix

Sunduğu çözümlerle öncü ve yenilikçi teknolojilere odaklanan Nutanix, alanında liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Kurumsal bulut bilişim sektörünün liderlerinden Nutanix, Kasım 2019 Gartner Magic Quadrant değerlendirmesinde Hiper Bütünleşik Altyapı kategorisinde lider olarak yer aldığını duyurdu. Firma, bu kategorinin Gartner Magic Quadrant’ta yer almaya başladığından beri her seferinde bu unvanı korumayı başardı.

“Gartner bizi hiper bütünleşik altyapı kategorisinde lider olarak seçmeye devam ediyor. Öncü ve yenilikçi teknolojilere sürekli odaklanmamız ve müşterilerimizin başarıları sayesinde buna ulaştığımıza inanıyoruz.” diyen Firmanın Kurucusu ve CEO’su Dheeraj Pandey, sözlerini şöyle sürdürdü:

“BT ve bulut altyapısını, inovasyon ve büyümeyi destekleyecek kadar sade bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Nutanix yalnızca ürünleri ve çözümleri ile değil şirketlere en iyi hiper bütünleşik altyapı harcama modelini seçme özgürlüğü vermesiyle de esneklik sunuyor. Sunduğumuz modeller arasında donanım platformları ve bulut ortamları arasında taşınabilen yazılım lisans abonelikleri de bulunuyor.”

5G kullanıcı sayısı önümüzdeki beş yıl içinde ne kadara ulaşacak?

Nutanix, Mart ayında da 2019 Gartner Peer Insights’ta hiper bütünleşik altyapı kategorisinde Müşterilerin Tercihi seçildi. 264 müşteriden toplanan ayrıntılı geri bildirimler ve puanlar sonucunda Nutanix, 5 üzerinden ortalama 4,7 puan aldı.

Nutanix

Ayrıca, katılımcıların yüzde 92’si Nutanix’i tavsiye edebileceklerini belirtti. Bu oran 2019 Gartner Magic Quadrant Hiper Bütünleşik Altyapı kategorisindeki liderler arasında en yükseği olarak dikkat çekiyor.