OnePlus 11 16 GB RAM İle Rakiplerine Kafa Tutacak!

OnePlus 11

OnePlus 11 serisi 16 GB RAM belleği ve diğer teknik özellikleri ile sızdırıldı. İşte yakında tanıtılacak yeni modeller hakkında tüm detaylar.

OnePlus markasının bir süredir ülkemize de hizmet verdiğini biliyoruz. Henüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de piyasadaki diğer markalar gibi model yelpazesinin geniş olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her geçen yıl daha fazla model sunan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus’ın 11 Pro modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında net bir detay bulunmuyordu. Sonunda yeni modelin render görüntülerinin yanı sıra teknik özellikleri ve tanıtım tarihine ait de ipuçları mevcut.

Bununla beraber seriye ait tanıtılacak olan en az iki modelin de teknik özellikleri sızdırılmış durumda. Özellikle 16 GB RAM bellek gibi piyasadaki rakiplerine kafa tutacak özellikler ile karşımıza çıkmaya hazırlanan OnePlus 11 serisinin, ilgi görecek modeller arasında yer alacağını öngörüyoruz. İşte yeni modeller hakkında tüm ayrıntılar.

OnePlus 11 16 GB RAM İle Rakiplerine Kafa Tutacak!

Metal çerçeve üzerine inşa edilmiş seramik bir gövde ile gelecek olan yeni serinin, özellikle sağlamlık tarafında beklentileri sonuna kadar karşılayacak bir model olacağı düşünülüyor. OnePlus daha önce OnePlus X modelinde de benzer bir malzeme kullanmıştı. Seramik gövde ile gelen OnePlus X modeli de yine sağlamlık tarafında öne çıkan modeller arasında yer alıyordu. Muhtemelen OnePlus 11 serisine ait iki model de seramik gövde ile gelecek.

OnePlus 11 Pro

Aynı zamanda OnePlus 11 modelinin tasarım ayrıntıları da sızdırıldı. Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntıları incelediğimizde, dairesel bir kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu kamera kurulumda 3 adet lens ve 1 adet LED flaşın bizleri karşılayacağı da görülüyor. Fakat henüz tanıtımına aylar olmasına rağmen seriye ait tanıtılması beklenen en az iki modele ait de sızdırılan bir detay bulunmadığını belirtelim. Fakat kamera tasarımını incelediğimizde, diğer OnePlus modellerine benzemeyen bir yapıya sahip olduğunu da ekleyelim.

Kamera tarafında ortaya çıkan teknik özelliklere göre OnePlus 11 modelinin, 48 MP ultra geniş açılı lens, 50 MP ana kamera ve 2x optik yakınlaştırmaya sahip 32 MP telefoto kamera olmak üzere üçlü arka kamera kurulumu ile geleceği biliniyor. Cihazın en çok öne çıkan özelliği ise 5.000 mAh pili destekleyecek 100W hızlı şarjı olacak.

İlgili Haberler

>> Snapdragon 8 Gen 2 Tanıtıldı: Açılın Piyasanın Lideri Geliyor!