OnePlus 11 Saniyeler İçerisinde Şarj Olacak!

OnePlus 11

OnePlus 11 modelinin teknik özellikleri ve tasarım detayları sızdırıldı. İşte tanıtımının yakında gerçekleşmesi beklenen seri hakkında tüm detaylar.

OnePlus enüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de piyasadaki diğer markalar gibi model yelpazesinin geniş olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her geçen yıl daha fazla model sunan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus’ın 11 Pro modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında net bir detay bulunmuyordu. Sonunda yeni modelin render görüntülerinin yanı sıra teknik özellikleri ve tanıtım tarihine ait de ortaya çıkan detaylar mevcut. İşte ülkemizde de satışa sunulacağına dair dedikodular dolaşan yeni OnePlus 11 serisi hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar

OnePlus 11 Saniyeler İçerisinde Şarj Olacak!

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek olan OnePlus 11 modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. Cihazın ilk olarak ortaya çıkan tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman, arka panelinde dair biçiminde konumlandırılmış üçlü kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görüyoruz. Daireyi tamamlamak için ise son boşluğa flaş ışığı yerleştirilmiş durumda. Her ne kadar arka kapağa tam ortalanmamış, sağ tarafında duran bir kamera kurulumu olsa da, Pixel modellerinde görmeye alışık olduğumuz karakteristik bir tasarım anlayışı olduğu için hoş durduğunu söyleyebiliriz.

OnePlus 11

Ayrıca söz konusu kameraların sunacağı özellikler hakkında da ortaya çıkan bilgiler mevcut. İddialara göre 48 MP ultra geniş açılı lens, 50 MP ana kamera ve 2x optik yakınlaştırmaya sahip 32 MP telefoto kamera olmak üzere üçlü arka kamera kurulumu ile geleceği  kesinleşen model, ön tarafta ise 16 MP çözünürlüğünde bir lens yer alacak.

Ekran tarafında delikli ekran tasarımına sahip bir QHD+ çözünürlüğünde panel ile gelecek olan model, 120 Hz tazeleme oranına sahip olacak. Teknik özellikte ise Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8 Gen 2 yongası ile güçlendirilen bir model göreceğiz. Bu yonga setini desteklemek için ise 16 GB RAM bellek bizleri karşılayacak. Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olan ilk telefonlardan biri olarak OnePlus 11 modelinin en çok dikkat çeken özelliği ise pil ve şarj teknolojisi olacak. 5.000 mAh’lık devasa pil kapasitesi ile gelecek olan model, 100W kablolu hızlı şarj desteği sayesinde dakikalar içerisinde şarj olabilecek. Önümüzdeki aylarda tanıtılacak olan model hakkında yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Sürdürülebilirlik ve Metaverse: Teknolojide sıradaki radikal değişime hazırlanmak için üzerine düşünülmesi gereken 5 faktör