OnePlus 9 Pro kavisli ekranıyla ortaya çıktı!

OnePlus 9 Pro kavisli ekranıyla ortaya çıktı!

oneplus 9 pro
Google News Abone Ol

Önümüzdeki yılın mart ayında tanıtılması beklenen OnePlus 9 Pro modelinin tasarım görüntüleri ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Amiral gemisi katili olarak bilinen OnePlus 8 modellerinin epey ilgi görmesiyle serinin yeni modelleri tüketiciler tarafından merakla beklenmeye başlandı. OnePlus 8 ve 8 Pro modelleri piyasaya sürüldükten sonra tüketiciler OnePlus 9 serisini bekliyordu. Fakat 6 ay sonra OnePlus 8T modeli piyasaya sürüldü. Amiral gemisi katili OnePlus 8T, fiyatına göre oldukça iyi iş çıkardı. Hala revaçta olan 8T’den sonra OnePlus 9 serisi modelleri hakkında beklentiler bir hayli arttı. Uzun süreli bekleyişin ardından serinin yeni modelleri hakkında ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

OnePlus 9 Pro kavisli ekrana sahip olacak

OnePlus 9 Pro modeli hakkında yeni tasarım detayları ortaya çıktı. @OnLeaks kullanıcısının paylaştığı render görüntülerine göre, serinin önceki modellerinden farklı bir tasarım ile karşımıza çıktığını görmekteyiz. OnePlus 9 Pro’nun render görüntülerini incelediğimizde ön tarafında kavisli ekran yapısı dikkatimizi çekiyor. Delikli ekran tasarımıyla karşımıza çıkan OnePlus 9 Pro’nun kamerasının sol üst tarafa konumlandırıldığını görmekteyiz.

oneplus 9 pro

Söylentilere göre OnePlus 9 Pro’nun, güç düğmesi sağ tarafta, ses kontrolleri ise sol tarafta bulunacak. Arka tarafına baktığımızda ise serinin önceki modellerine benzer bir kamera tasarımına sahip olduğunu görmekteyiz. İki adet arka kameranın altında bir adet işlevi henüz belli olmayan lens olmak üzere toplam üç adet kamera bizleri karşılıyor.

OnePlus 9 modelleri, iddialara göre 144 Hz. tazeleme oranı sunacak. Aynı zamanda serinin bir modelinin Qualcomm’un Snapdragon 875 yonga setinden güç alması bekleniyor. Yeni serinin tanıtım tarihine dair net bir açıklama bulunmamakta. Fakat Mart ayında tanıtılması bekleniyor. Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Fakat OnePlus modellerinin ülkemizde resmi distribütör tarafından OnePlus Türkiye Garantili olarak satıldığını biliyoruz. Bu yüzden OnePlus 9 serisinin yeni modelleri de ülkemizde satışa sunulacaktır. Merakla beklenen yeni seri hakkında 2021 Mart ayına kadar sızıntılar gerçekleşmeye devam edecektir. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> OnePlus Nord 2 ‘Denniz’’ kod adıyla ortaya çıktı

>> OnePlus 9 5G kamera kurulumuyla görüldü.


CEVAP VER