OnePlus 9 serisi hakkında ilk ayrıntılar belli oldu!

OnePlus 9 serisi kamera

OnePlus, ilgi gören 8 serisinin ardından, OnePlus 9 serisi için hazırlanıyor. Seri, üç farklı model ile karşımıza çıkabilir. İşte detaylar.

Daha önce OnePlus 9 serisine ait ‘’Limonata’’ kod adına sahip olacağını bahsettiğimiz bir haber yapmıştık. Bununla beraber o zamanki haberimizde de Mart 2021 tarihinde piyasaya sürüleceği konuşuluyordu. Fakat OnePlus 9 serisi hakkında başka bir bilgilimiz yoktu. TechDroider, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda OnePlus’ın 3 farklı model ile piyasaya sürüleceğini iddia etti. Çin’in sosyal medya platformu Weibo da paylaşılan görsel ile bu iddia desteklendi.

OnePlus 9 serisi, 3 farklı model ile piyasaya sürülebilir

TechDroider tarafından paylaşılan Tweet’i incelediğimizde, OnePlus 9 serisinde üç adet model karşımıza çıkacak. Bunlar; LE2110 model numarasına sahip OnePlus 9, üç farklı versiyonunun gelmesi beklenen LE2117, LE2119 ve LE2120 model numaralarına sahip OnePlus 9 Pro, bununla beraber LE2127 model numarasına sahip bir amiral gemisi model de bekleniyor. Söylentilere göre bu model OnePlus 9 Ultra ismine sahip olabilir.

OnePlus 9 serisi için iddia edilen teknik özelliklere bakacak olursak; yeni serisinin Qualcomm’un Snapdragon 875 yonga setinden güç alması bekleniyor. Bununla beraber en az bir modelin 144 Hz. yenileme hızına sahip bir ekran ile geleceği iddia ediliyor. OnePlus 8T modelinde 65W hızlı şarj desteklenmekteydi. OnePlus 9 serisinden ise 65W kablolu şarj desteğinin yanı sıra 40W hızında kablosuz şarjı desteklenmesi bekleniyor. İddialara göre yeni OnePlus 9 ser­isi, IP68 sertifikasına sahip olacak ve su geçirmez olacak. Yeni serinin kameraları hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.oneplus 9 serisi

Bildiğiniz üzere OnePlus, 8T modeli ile piyasada yargı dağıtmaya devam ediyor. Mart ayında tanıtılmasını beklediğimiz yeni serisinin çok daha iyi performans göstereceği düşünülüyor. Sızıntılar oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Karşınızda OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition

>> OnePlus Nord N10 5G tanıtıldı! Tam bir fiyat performans ürünü…


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here