OnePlus 9 ve 9 Pro hakkında ilk ayrıntılar sızdırıldı!

OnePlus 9 ve 9 Pro hakkında ilk ayrıntılar sızdırıldı!

Google News Abone Ol

OnePlus, 8 serisi ile bir hayli sevilmişti. Daha fırtınası dinmeden OnePlus 9 serisi hakkında bilgiler sızdırıldı. İşte detaylar.

Geçen hafta OnePlus’ın kurucu ortaklarından Carl Pei şirketten ayrıldıktan sonra 8T modeli duyurulmuştu. Ardından üzerinden ay geçmeden OnePlus’ın başarılı serisinin devamı One­Plus 9 ve 9 Pro modelleri için çalışmalara başlan. İddialara göre OnePlus 9 serisinde çıkartacağı en az iki modeli 2021 yılında göreceğiz. Yani 2020 yılı için OnePlus 9 ve 9 Pro modelleri kesin olarak çıkmayacak. 

OnePlus 9 ve 9 Pro modellerinin Kod Adı; Limonata 

Sızıntıyı gerçekleştiren Tipster Max J.’e göre yeni OnePlus 9 ve 9 Pro modellerinin kod adı ‘Limonata’ olacak. Tipster Max J.e göre ‘Limonata’ 9 ve 9 Pro modelleri 2021’in Mart veya Nisan ayında piyasaya sürülebilir. Aynı zamanda sızıntıyı gerçekleştiren kişi bu bilgilerin yanı sıra bir de yeni modellerden birine ait olduğunu iddia eden bir görüntü paylaştı.

oneplus 9 limonata

Görüntüde sadece basit bir çizim ve üstünde ‘Limonata’ yazısı görmekteyiz. Fakat çizime dikkatli baktığımızda One­Plus 9 veya Pro’nun kavisli bir ekran ile gelmeyip düz bir ekranla karşımıza çıkacağa benziyor. Aynı zamanda yeni çıkacak modellerin ses tuşlarının ve kilit tuşunun yerleri hakkında bize bilgi veriyor. Bunlar çok basit bilgiler olsa da OnePlus 8T modeli yeni çıkmışken 5 ay öncesinden bir sonraki seri hakkında bilgiler sızdırılması oldukça şaşırtıcı oldu. 

Tipster Max JTwitter üzerinden yaptığı paylaşımda, OnePlus 9 ve 9 Pro modellerinde hakkında başka bir bilgi vermedi. 2021 Mart, Nisan aylarında çıkması beklenen iki model hakkında konuşmak için henüz çok erken. Fakat lansman tarihi yaklaştıkça hakkında yeni sızıntılar da ortaya çıkacaktır. Beklemede kalın. 

İlgili Haberler:

>> 600 dolarlık canavar OnePlus 8T tanıtıldı!

>> Uygun fiyatlı OnePlus Buds Z duyuruldu!


CEVAP VER