OnePlus Ace Pro 150W Ultra Hızlı Şarj Desteğiyle Tanıtıldı!

OnePlus Ace Pro

OnePlus Ace Pro tanıtıldı. İşte 150W hızlı şarj desteği ve çok daha fazlasını sunan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar. 

OnePlus markasının bir süredir ülkemize de hizmet verdiğini biliyoruz. Henüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de piyasadaki diğer markalar gibi model yelpazesinin geniş olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her geçen yıl daha fazla model sunan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus’ın Ace Pro modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında net bir detay bulunmuyordu. Sonunda Türkiye’ye de gelip gelmeyeceğine dair yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte OnePlus’ın en güçlü telefonu olarak karşımıza çıkan, piyasanın lideri işlemci kullanan OnePlus Ace Pro modelinin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

OnePlus Ace Pro 150W Ultra Hızlı Şarj Desteğiyle Tanıtıldı!

Söz konusu model Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8+ Gen1 işlemcisi ile geliyor. Söz konusu işlemcinin, Android tarafında en güçlü işlemci olarak geldiğini biliyoruz. Bu yüzden piyasadaki en güçlü akıllı telefonlardan birinin OnePlus Ace Pro olacağını söyleyebiliriz.

OnePlus Ace Pro

OnePlus Ace Pro modelinin en çok dikkat çeken özelliği ise, 16 GB RAM belleği. Genel olarak Çin menşeili markalarda sanal RAM özelliğinin revaçta olduğunu biliyoruz. Çoğu üst segment telefonlar 12 GB RAM + 4 GB sanal RAM desteği ile 16 GB değerlerine ulaşabiliyorlardı. Fakat OnePlus, 16 GB RAM desteğine sanal RAM kullanmadan ulaşabiliyor. Ayrıca 256 GB dahili depolama alanı ile gelmesi de kullanıcılara depolama tarafında önemli avantajlar sağlayacaktır.

Söz konusu modelin ekran tarafında 120 Hz tazeleme oranına sahip panel ile karşımıza çıkıyor. Üst segment olarak sunulan modelin 120 Hz tazeleme oranı sunması da rakiplerine göre önemli bir artı sağlayacaktır. Kamera tasarımında OnePlus 10 serisi ile nerdeyse aynı görünüm ile gelen model, 50 MP ana kamera, 8 MP ultra geni açılı kamera ve 2 MP makro lens ile donatılıyor. Pil tarafına baktığımızda ise 150W hızlı şarj desteği bulunduğunu da belirtelim. Önümüzdeki günlerde söz konusu modelin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Android Kullanıcılarının iPhone Geçiş Rehberi