OnePlus Buds Ace, 36 Saat Pil Ömrü Sunuyor! Peki Ne Zaman Çıkıyor?

OnePlus firması, 7 Şubat’ta özel bir etkinlik gerçekleştirmek için son hazırlıklarını yapıyor. GSMArena’daki bilgilere göre firma, bu etkinlikte bir tane akıllı telefon, bir tane de gerçek kablosuz kulaklık tanıtacak. Yani OnePlus Ace 2 ve OnePlus Buds Ace…

OnePlus, 7 Şubat’ta gerçekleştireceği yeni etkinliğiyle iki yeni ürününü resmen görücüye çıkarmış olacak; OnePlus Ace 2 ve OnePlus Buds Ace.

Öncelikle OnePlus Ace 2 akıllı telefona bakalım isterseniz. Yeni ürün, üst seviye bir akıllı telefon çözümü olarak planlanıyor. Zira çipset tarafında Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 çipsetiyle geleceği bildiriliyor. Tasarım detaylarının ise, bir süre önce globalde görücüye çıkan OnePlus 11 modeline benzer olacağı ifade ediliyor.

OnePlus Buds Ace, 36 Saat Pil Ömrü Sunuyor! Peki Ne Zaman Çıkıyor?

Gelelim ANC özellikli yeni kulaklığa, yani OnePlus Buds Ace’e

OnePlus Buds Ace, hem kulaklıklardaki piller hem de taşıma ve şarj kutusundaki pil değeriyle birlikte tek şarj ile 36 saate varan kullanım vadediyor.

Bu kablosuz kulaklıkta, hızlı şarj özelliği de sunuluyor. 5 dakikalık şarj ile yaklaşık 10 saatlik müzik deneyimi elde edebilirsiniz. Bu, 10 dakikalık şarj ile 5 saat civarı dinleme deneyimi sunan Nord Buds’a kıyasla daha iyi bir detay.

Cihaz, tasarım tarafında da önceki ürün Nord Buds ile benzerlikler gösteriyor.

Bir diğer dikkat çekici özellik ise, ANC, yani aktif gürültü engelleme özelliği. OnePlus Buds Ace, bünyesinde yer alan çift çekirdekli gürültü azaltma çipi sayesinde, dış mekân kullanımlarında, gürültülü ortamlarda daha iyi deneyimler elde etmenizi sağlayacak. İster müzik dinlerken, isterseniz de telefon görüşmesi gerçekleştirirken daha net işitsel detaylar elde edebileceksiniz.

OnePlus Buds Ace, 36 Saat Pil Ömrü Sunuyor! Peki Ne Zaman Çıkıyor?

“Peki derin bass tarafında bir çalışma var mı?” derseniz, “Evet, var.” diyebiliriz. OnePlus Buds Ace, BassWave adı verilen teknolojiyle geliyor. Bu dinamik bass sistemi sayesinde, şarkı türlerine göre en iyi bass deneyimlerini duyabileceksiniz.

Son olarak, ürünün Bluetooth 5.3 kablosuz bağlantı teknolojisiyle geldiğini ve 47ms düşük gecikme süresi sunduğunu da belirtelim. Böylece bir şeyler oynarken ya da izlerken, büyük ihtimalle ses ve görüntü arasında bir gecikme, bir senkron sorunuyla karşılaşmayacaksınız.

OnePlus Buds Ace’in ne zaman satışa sunulacağı, Çin pazarının dışında farklı bir isimle sunulup sunulmayacağı ve fiyatı henüz belli değil.

İlgili Haberler

>> Katlanabilir iPad Ne Zaman Geliyor?