OnePlus Nord CE 3 Şık Tasarımı İle Ortaya Çıktı!

OnePlus Nord CE 3

OnePlus Nord CE 3 modeli tanıtıma kısa bir süre kala kanlı canlı fotoğrafları ile ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

OnePlus Nord CE 3 modelinin yakında piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Geçtiğimiz günlerde söz konusu modelin tasarım ayrıntıları ve bazı teknik özelliklerine ilişkin sızıntılar gündemdeydi. Fakat cihazın fotoğrafları henüz ortaya çıkmamıştı. Sonunda yakında tanıtılacak olan OnePlus Nord CE 3 modelinin kanlı canlı görselleri sızdırıldı.

İlk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelinde delikli ekran tasarımı yer alıyor. Bu ekranın son derece ince çerçevelere sahip olduğunu ce delikli ekran tasarımında bulunan ön kamera lensinin rahatsız etmeyecek büyüklükte olduğunu görüyoruz. Genel olarak rakiplerine baktığımızda, daha büyük ön kamera yer alıyordu. Fakat OnePlus modeli, daha şık bir tasarım ile gelmiş diyebiliriz. Aynı zamanda ekran panelinde yer alan ince çerçevelerin yanı sıra çene bölgesindeki kalınlık gözümüze çarpıyor.

OnePlus Nord CE 3

Piyasada orta segment olarak tabir edebileceğimiz akıllı telefonların ekran panellerini değerlendirdiğimizde, çene bölgesi olarak tabir ettiğimiz alt çerçevenin daha kalın olduğunu görmekteydik. Fakat OnePlus, yeni modelinde çene bölgesini de bir hayli ince tutarak tasarım anlamında bir adım daha öne geçmiş durumda. Arka panel tasarımında ise iki daire içerisine yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Bu kamera kurulumunda ana kamera üst daireye yerleştirilirken, alt dairede ise iki adet yardımcı lens görmekteyiz.

OnePlus Nord CE 3