Oppo A15s tanıtım afişi görüldü. İşte detaylar

Oppo A15s tanıtım afişi görüldü. İşte detaylar

oppo a15
Google News Abone Ol

Oppo’nun A15s modelinin tanıtım afişi ortaya çıktı. A15 modeline göre daha uygun fiyat ile çıkması beklenen cihaz hakkında işte tüm detaylar.

Oppo’nun 15 Ekim 2020’de piyasaya sürdüğü A15 modelinden sonra seriye ilgi epey artmıştı. Bunun sebebi ise Oppo A15, Helio P35 yongasına sahip 8 çekirdekli bir işlemci ile karşımıza çıkıyordu. Ayrıca 200$ fiyat etiketine sahip olması da cabası. Bu yüzden fiyat performans konusunda bu güne kadar tercih edilen modellerden biri oldu diyebiliriz. Hal böyle olunca Oppo, A15 serisinin daha uygun fiyata piyasaya sürülmesi beklenen A15s için hazırlıkların sonuna geldi diyebiliriz. Yeni modelin reklam afişleri ve hakkında bir çok teknik detay ortaya çıktı. İşte Oppo A15s hakkında tüm ayrıntılar.

Oppo A15s neler sunuyor

Oppo’nun 15 Ekim‘de piyasaya sürdüğü A15 modelinin devamı olan A15s hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Uygun fiyatlı modelin arka tarafını incelediğimizde A15 ile aynı tasarım ile geldiğini görmekteyiz. Kare şeklinde konumlandırılmış üçlü kamera ile gelen A15s, bu kameraların altında ise bir adet parmak izi tarayıcısı ile karşımıza çıkıyor.

Ortaya çıkan reklam afişine göre, Oppo A15s modelinde, HD+ çözünürlüğünde 6,52 inçlik IPS LCD ekran paneli kullanılıyor. Aynı zamanda cihazın, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip olacağı düşünülüyor. Bununla beraber mikroSD kart yuvasına da sahip olacaktır. Serinin önceki modelinde kullanılan Helio P35 yongasından daha iyi performans gösteren bir işlemci kullanılacağı tahmin ediliyor. Oppo yeni modelinde daha iyi geliştirmeler yaptığı halde daha uygun bir fiyata bu cihazı piyasaya sunacak.

oppo a15s oppo a15s

Cihazın kameralarına bakacak olursak henüz net bir bilgi yok fakat A15 modeli ile aynı özelliklere sahip kameralar kullanılması bekleniyor.

Özetle A15s modelini değerlendirecek olursak; cihazın tasarımı önceki model ile aynı kalmış, kameralarının da aynı değerde kalacağı düşünülüyor. İşlemcide ve bataryada iyileştirmeye gidilmiş olacağı düşünülüyor. Cihazın 150$ üzerinden satışa sunulması bekleniyor. Fiyatına göre bir değerlendirme yaptığımızda; günün her saati oyun oynamayan, arada bir oyuna giren ve gündelik işleri dışında telefondan çok bir şey beklemeyen tüketiciler için uygun bir model diyebiliriz.

İlgili Haberler

>> Oppo Reno 5 ve Reno 5 Pro tanıtıldı. İşte özellikleri!

>> Oppo Reno 5 Pro+ 2021’e bomba gibi gelecek!


CEVAP VER