Oppo A77s Ortaya Çıktı: Orta Segmentte Rakip Tanımaz!

Oppo A77s

Oppo A77s GeekBench listelerinde görüldü. İşte orta segmentte fark yaratacak Türkiye ihtimalli yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo A serisi modellerinin ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Genellikle fiyat/performans konusunda tercih edilen modeller olduğu için ülkemizde de ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Çünkü genel olarak ülkemizde artan dolar kuru ve vergilerden dolayı uygun fiyatlı akıllı telefonlar sıklıkla tercih ediliyor. Bu yüzden yakında tanıtılması beklenen Oppo A77s modelinin de ilgi gören modeller arasında yer almasını bekliyoruz. Geçtiğimiz günlerde hakkında bazı sızıntılara şahit olduğumuz yeni model, GeekBench listelerinde görüldü. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni akıllı telefon serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo A77s Ortaya Çıktı: Orta Segmentte Rakip Tanımaz!

Oppo’nun A serisi modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde bazı sızıntılar ortaya çıkan yeni Oppo modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre Oppo A77s modeli, Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 680 yonga setine sahip olacak. Söz konusu yonga setinin genellikle orta segment akıllı telefonlarda sıklıkla kullanılan bir yonga olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Oppo, söz konusu işlemciye 8 GB RAM desteği sunarak, performans konusunda rakiplerine fark atmayı amaçlıyor.

Oppo A77s

GeekBench listelerinde ortaya çıkan detayları incelediğimizde, Oppo A77s modelinin, tek çekirdeklide 380, çok çekirdeklide ise 1657 puan aldığını görmekteyiz. Genellikle orta segment akıllı telefonların GeekBench listelerinde ortaya çıkan belgeleri incelediğimizde, daha düşük puanlar karşımıza çıkıyordu. Bu yüzden yeni modelin orta segment modeller arasında güçlü akıllı telefon olarak anılacağını belirtelim.

Pil tarafına baktığımızda, 5.000 mAh’lık kapasiteye sahip olacak model, bu pili 33W hızlı şarj ile destekleyecek. Orta segment modellerde, özellikle Çinli markaların 66W hızlı şarj kullandığını biliyoruz. Bu yüzden yeni Oppo modelinin şarj konusunda yetersiz kalabileceğini söyleyelim. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Türkiye ihtimalli Oppo A77s modeli hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> WhatsApp 2 Güvenlik Açığı Tespit Etti: Uygulama Hemen Güncellendi