Oppo A94 rakiplerini elemeye geliyor: İşte özellikleri

Oppo A94

Oppo A94 fiyat performans odaklı model olarak karşımıza çıkmak için gün sayıyor. Yeni cihazın özellikleri de belli olmuş durumda. İşte detaylar.

Bildiğiniz üzere Oppo, geçtiğimiz yılın ekim ayında A93 modelini piyasaya sürmüştü. 4G bağlantı desteğine sahip olan modelin uygun fiyatıyla ilgi odağı haline geldiğini belirtelim. Serinin bu modeli, 8 GB RAM ve MediaTek’in Helio P95 yongasını sunmnaktaydı. Uygun fiyata satışa sunulan modelin Türkiye’ye de giriş yapacağı düşünülüyordu. Fakat nedense söz konusu model ülkemizde satılmadı. Oppo A93’ün yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan A95 modelinin ise Türkiye pazarına giriş yapacağı düşünülüyor.

Fiyat performans telefonu olarak karşımıza çıkacak modelim tüm özellikleri ortaya çıktı diyebiliriz. İşte yakında piyasaya sürülecek yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Oppo A94 neler sunacak

Yeni model, A94 olarak anılsa da, bazı bölgelerde F19, bazı bölgelerde ise A94 adı ile karşımıza çıkacak. Cihazın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği, gelse de hangi isimle karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. Fakat yakında sunulacak modelin temel özellikleri ortaya çıkmış durumda.

Oppo A94

Yeni model, Reno 5F olarak anılsa da, bazı bölgelerde A94, bazı bölgelerde ise F19 adı ile karşımıza çıkacak. Cihazın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği, gelse de hangi isimle karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. Fakat yakında sunulacak modelin temel özellikleri ortaya çıkmış durumda.

Oppo A94

Oppo A94, ünlü sızıntıcıya göre MediaTek’in Helio P95 yongasından güç alacak. Ayrıca 6/8 GB RAM seçeneklerine ve 128 GB dahili depolamaya sahip olacak. 4.310 mAh bataryaya sahip olacak model bu bataryayı 30W güç ile dolduracak. Siyah, gümüş ve mor renk seçenekleri ile sunulması beklenen modelin 26 Mart tarihinde satışa sunulması bekleniyor.

Cihazın 4G ve 5G olmak üzere iki farklı versiyonlarının satışa çıkması bekleniyor. Ülkemizde 5G bağlantı desteği olmadığı için cihazın 4G modelinin Türkiye’ye giriş yapacağı düşünülüyor. Yakında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Daha fazla haber için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> OPPO Find X3 tanıtımı yapılmadan tasarımı ve fiyatı belli oldu

>> Realme 8 Pro hakkında ilk detaylar FCC’de görüldü


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here