Oppo, “Avrupa’dan Ayrılıyor” Söylentilerine Cevap Verdi!

Ve nihayet Oppo’dan resmi açıklama geldi! Bir süre önce paylaşılan söylenti bilgilerde, Çinli teknoloji şirketinin Avrupa pazarından çekileceği, hatta bu hamleye alt kuruluşu OnePlus’ın da dahil olacağı iddia edilmişti.

Oppo, Avrupa’dan çekiliyor mu? Cevap şu an itibarıyla basit; “Hayır, çekilmiyor. Söylenti boyutunda paylaşılan bilgiler gerçeği yansıtmıyor.”

Şirketin Avrupa bölgesinden sorumlu sözcüsü şu bilgileri paylaşıyor:

“2023 yılına Avrupa’da çeşitli ürünlerin lansmanlarını gerçekleştirerek harika bir başlangıç gerçekleştirdik ve yılın geri kalan döneminde de sunmayı planladığımız ürünlerimiz var. Oppo, her zaman olduğu gibi yenilikçi ürünler sunmaya ve kullanıcılar için sınıfının en iyisi servisleri sunmaya devam edecek.”

Oppo, Avrupa’ya veda etmiyor! OnePlus da öyle!

Bu açıklama yeni geldi sayılır. Birkaç gün öncesine gittiğimizde ise, OnePlus’ın hızlı davranarak söylentileri yalanladığını hatırlıyoruz. Şirket yetkilileri, faaliyetlere son hızla devam edileceğini bildiriyor.

Oppo, akıllı telefonlarında genellikle ince ve hafif tasarım detaylarını gelişmiş kamera özellikleriyle süsleyen bir marka ve ülkemizde de ciddi bir kullanıcı kitlesi var. Yine de, rakiplere kıyasla bazı modellerdeki fiyat etiketleri can sıkmıyor değil.

OnePlus ise, özellikle “amiral gemisi katili” olarak nitelendirilen ve üst seviye rakiplere kıyasla daha uygun fiyatlı modelleriyle tanınan bir marka.

Oppo, "Avrupa'dan Ayrılıyor" Söylentilerine Cevap Verdi!

Resmi Şampiyonlar Ligi Telefonu: Oppo Find N2 Flip

Oppo, kısa süre önce resmi bir duyuru gerçekleştirerek resmi Şampiyonlar Ligi telefonu Find N2 Flip’i görücüye çıkarmıştı.

Find N2 Flip, katlanabilir ekranlı bir telefon ve gelişmiş pek çok detaya sahip.

Ürün, 6.8 inç büyüklüğünde ana ekranla geliyor. Bu Amoled ekran, FHD+ çözünürlük ve 120Hz tazeleme değerleri sunuyor. Ek olarak, 3.26 inç değerde dış ekranı da mevcut.

Ürün, gücünü MediaTek’in Dimensity 9000+ çipsetinden alıyor. Ek olarak 8GB LPDDR5 RAM ve 256GB UFS 3.1 dahili depolama gibi detaylar mevcut.

Ürünün kamera dizilimine baktığımızda ise, arka tarafta 50+8MP değerlerini görüyoruz. Ön tarafta da selfie’ler için 32MP kamera var.

“Peki Türkiye’de çıkacak mı?” diye soruyorsanız, henüz bu konuda bir bilgi paylaşılmış değil.

İlgili Haberler

>> Resident Evil 4 Remake, Listeleri Alt Üst Etti! İşte En Çok Satılan Oyunlar