Oppo Enco Buds 2 Yakında Tanıtılacak: Türkiye’de Yok Satar!

Oppo Enco Buds 2

Oppo Enco Buds 2 kablosuz kulaklık modeli önümüzdeki günlerde tanıtılıyor. İşte ülkemize de giriş yapması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar.

Kablosuz kulaklıkların bir hayli tercih edildiğini biliyoruz. Bunun en temel sebebi ise, yıllar öncesinde alışık olduğumuz kablolu kulaklık tasarımlarına göre büyük oranda kolaylık sağlaması. Özellikle TWS olarak nitelendirebileceğimiz kablosuz kulaklıklar, artık kablolu kulaklıklara göre daha çok tercih ediliyor. Oppo’nun Enco Buds modelinin de yıllardır ülkemizde de satışa sunulan, hem konfor hem de fiyat tarafında kullanıcıları memnun eden bir model olduğunu biliyoruz. Uzun süredir hakkında birçok dedikoduya şahit olduğumuz Oppo Enco Buds 2 modeli sonunda geliyor. İşte ülkemizde de satışa  sunulması beklenen önümüzdeki günlerde tanıtılacak yeni model hakkında tüm detaylar.

Oppo Enco Buds 2 Yakında Tanıtılacak: Türkiye’de Yok Satar!

Oppo Malezya resmi Twitter hesabı, Oppo Enco Buds 2 modelinin 27 Ağustos tarihinde tanıtılacağını paylaştı. Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman serinin önceki modeli Enco Buds ile hemen hemen benzer bir görünüme sahip olduğunu görmekteyiz. Yalnızca beyaz renk seçeneğini gördüğümüz modelin 10 mm’lik sürücülere sahip olduğunu da belirtelim. Bununla beraber geçtiğimiz haftalardan sızdırılan belgeleri de derlediğimizde, çoğu ayrıntıya erişebildiğimizi de ekleyelim.

Güçlü ve dinamik bir bass aralığı sunan 10 mm’lik sürücülere sahip olan model, Titanized diyafram sürücüsüne sahip olacak. Bununla beraber pil ömrü tarafında da sızıntılar mevcut. İddialara göre söz konusu model, şarj kutusuyla beraber 28 saatlik bir kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçlıyor. Eğer hem kulaklığın hem de kutusunun şarjı tamamen bittiyse, yalnızca 10 dakikalık şarj ile tam 1 saatlik kullanım deneyimi sunmayı hedefliyor. Bununla beraber yapay zeka gürültü azaltma ve  Dolby Atmos ses teknolojisi ile kullanıcıları karşılayacağını da belirtelim. Sızdırılan belgeler ise, yeni modelin siyah ve beyaz renk seçenekleri ile çıkacağı yönünde.

Oppo Enco Buds 2

Bağlantı tarafında Bluetooth 5.2 desteğine sahip olan model, IPX4 sertifikası sayesinde toza ve su sıçramalarına dayanıklı olacak. Oppo Enco Buds 2 modelinin oyun tarafında da düşük gecikme sunan bir moda sahip olacağını da sizlerle paylaşalım. Önümüzdeki günlerde söz konusu modelin fiyatı ve Türkiye ihtimali üzerine yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Oppo Band 2 Xiaomi Band Serisine Meydan Okuyacak!