Samsung Galaxy A23 5G Uygun Fiyatlı 5G Telefon Olacak!

Galaxy A23 5G

Samsung Galaxy A23 5G modelinin tanıtım tarihi belli oldu. İşte uygun fiyata satışa sunulacak olan Türkiye ihtimalli model hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy A serisine ayrılan model yelpazesinin bir hayli geniş olduğu biliyoruz. Özellikle ülkemizde satılan A serisine ait modeller genellikle orta segmente hitap ediyor. Aynı zamanda A serisine ait modelleri, piyasadaki rakipleri ile kıyasladığımızda, fiyat performans bazında bir değerlendirme yapacak olursak, piyasaya göre biraz daha uygun fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz. Samsung Galaxy A23 5G modeli ise uygun fiyatlı 5G destekli bir akıllı telefon olarak sunulacak. Ayrıca önümüzdeki günlerde Türkiye’de gelmesi beklenen modelin teknik özellikleri ve tasarım belli oldu. İşte sızıntılar.

Samsung Galaxy A23 5G Uygun Fiyatlı 5G Telefon Olacak!

16 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek olan modelin ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, diğer galaksi A serisi modellerine benzer bir anlayış hakim olduğunu görmekteyiz. Ön paneline baktığımızda damla çentikli bir ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Arka tarafını incelediğimizde ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu bulunduğunu. Belirtelim söz konusu kameralar hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor.

Galaxy A23

Teknik tarafa baktığımızda ise söz konusu modelinin 5G desteğine sahip olduğunu zaten belirtmiştik. Uygun fiyata satışa sunulacak olması tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri olacaktır. Fakat 5G desteğine sahip kullanacağı işlemci hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Orta segmentte satışa sunulan 5G destekli modellerin işlemcilerini değerlendirdiğimizde ise, A23 5G modelinin tatmin edici ve gündelik yaşamı rahatlıkla karşılayabilecek bir işlemciye sahip olacağını da tahmin ediyoruz. Bununla beraber fiyat kısmına baktığımızda 300 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Galaxy A23

Küçük bir dolar hesabı ile Türkiye fiyatına baktığımızda, 300 doların 5500 Türk Lirası’na eşit olduğunu görmekteyiz. Tabii ki bu fiyata vergiler ve bayi kârları da eklendiğinde, 8000 TL’yi geçen bir fiyat etiketi bizleri karşılayabilir. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Samsung Galaxy A23 5G modeli hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Oppo Enco Buds 2 Yakında Tanıtılacak: Türkiye’de Yok Satar!