Oppo Find N2 Sızdırıldı: Şimdi Samsung Düşünsün!

Oppo Find N2

Oppo Find N2 ve N2 Flip modelleri sızdırıldı. İşte Samsung’un Fold ve Flip serisine rakip olarak piyasaya sürülecek yeni modeller hakkında tüm detaylar.

Katlanabilir akıllı telefon piyasasında her geçen gün farklı modellerin piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Samsung, geçtiğimiz yıllarda katlanabilir akıllı telefon sektöründe lider olarak gösterilirken, artık Samsung’a rakip olarak gösterilebilecek birçok modelin karşımıza çıktığını görmekteyiz. Özellikle Huawei, Oppo gibi markaların piyasaya sürdüğü katlanabilir akıllı telefonlar, Samsung’un Z Fold ve Z Flip modellerine rakip olabilecek nitelikte. Geçtiğimi yıl tanıtılan Oppo Find N modeli, bir hayli ilgi odağı oldu. Rakip markaların katlanır telefonlarına göre biraz daha küçük bir ekran ile kullanıcıları karşılayan model, teknik özellik tarafından baktığımızda ise, rakipleri ile kafa kafaya bir performans gösterdiğini söyleyebiliriz.

Sonunda serinin yeni modeli olan Oppo Find N2 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte tanıtım tarihi ortaya çıkan Oppo Find N2 ve N2 Flip modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Find N2 Sızdırıldı: Şimdi Samsung Düşünsün!

Oppo Find N2

Oppo Find N2 modeli, Galaxy Z Fold serisine benzer bir tasarım anlayışı ile geliyor. Bununla beraber serinin Flip modelinin ise, Z Flip serisine benzer bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aralık ayının ortasında tanıtılması beklenen modeller hakkında birçok teknik özelliğin ortaya çıktığını belirtelim. İddialara göre Find N2 modeli, Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine sahip olacak. Bununla beraber söz konusu yonga setini desteklemek için ise 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanının bulunduğunu belirtelim. Oppo’nun kendi yazılımsal desteği sayesinde, RAM belleğin 16 GB’a kadar arttırılması belleniyor. Ekran tarafında 7.1 inçlik 120 Hz tazeleme oranına sahip AMOLED bir panel ile gelecek olan Oppo Find N2 modeli, 4.500 mAh’lık pil ile gelecek. Kamera tarafına baktığımızda ise 50+48+32 MP olmak üzere üçlü kamera kurulumunun yer alması bekleniyor.

Oppo Find N2 Flip modelinde ise 6.8 inçlik OLED bir panel yer alacak. Ayrıca cihazın arka tarafında 3.26 inçlik bir ekranın daha bizleri karşılayacağını biliyoruz. İşlemci tarafında ise MediaTek imzalı Dimensity 900 yonga setinin yer alacağını belirtelim.

İlgili Haberler

>> Trump’tan Twitter Açıklaması Geldi!