Oppo Find X6 Markanın En Güçlü Telefonu Olacak!

Oppo Find X6

Oppo Find X6 serisi modelleri hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen modeller hakkında tüm detaylar.

Oppo’nun Find serisinin bir hayli ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Özellikle seriye ait tanıtılan son modeller, üst segment telefonlar olarak karşımıza çıkmıştı. Seriye ait herhangi bir model ülkemize gelmese de ilgi gören akıllı telefonlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz aylarda gerçekleşecek WWDC etkinliğinde, Find X5 Pro modeli tanıtılmıştı. Söz konusu etkinlikte X5 Pro modelinin, hızlı şarj desteğine dikkat çekilmişti. Yakında tanıtılacak olan Find X6 modelleri ise, her kulvarda rakiplerine meydan okuyacak. Şarj konusunda da ultra hızlı şarj desteği ile gelmesi beklenen serinin, kamera ve işlemci tarafında da piyasanın en güçlü modelleri arasında yerini alacağını biliyoruz. İşte yakında tanıtılması beklenen Oppo Find X6 ve X6 Pro modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Find X6 Markanın En Güçlü Telefonu Olacak!

Geçtiğimiz hafta Çin sosyal medya platformu olan Digital Chat Station‘da Find X6 serisinin teknik özelliklerine dair bazı sızıntılar gerçekleşmişti. Bu hafta ise seriye ait tanıtılacak olan modellerin kamerasına ilişkin de ortaya çıkan detaylar mevcut. Find X6 modeli, 50 MP ultra geniş açılı kamera, 32 MP telefoto lens ve 50 MP ana kamera ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Serinin Pro modelinde ise karşımıza çıkacak olan üç lens de 50 MP çözünürlüğünde olacak. Genel olarak Find X serisi modellerinin Pro versiyonunun kamera odaklı olduğunu biliyoruz. X6 serisinde de Pro modeli, yine kamera odaklı bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkacaktır.

Oppo Find X6

Geçtiğimiz günlerde Oppo Find X6 serisine ait iki modelin de Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile karşımıza çıkacağı iddia ediliyordu. Ne yazık ki beklendiği gibi olmayabilir. Çünkü bazı kaynaklar serinin düz modeli olarak anılan Find X6 cihazı için Qualomm Snapdragon 8+ Gen 1 yongasının kullanılacağını iddia ediyor. Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen modeller hakkında aktarılanlar bu kadar. Tanıtım tarihine yaklaştıkça yeni modellerin işlemcileri hakkında ortaya atılan iddialar da netleşecektir. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Pro ve iPhone 13 Pro Kamera Karşılaştırması!