Oppo Find X6 Pro Kanlı Canlı Görüntülendi!

opop katlanır

Oppo Find X6 serisi bu ay tanıtılacak. İşte ilk olarak Çin’de tanıtılması beklenen sonrasında Türkiye ihtimali olan yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Oppo Find serisinin ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Fakat her ne kadar performans tarafında sevilen modeller olsa da ülkemizde henüz satışa sunulmadığını belirtelim. Genel olarak Çin’de satışa sunulan akıllı telefon serisi ülkemizde gelip gelmeyeceğine dair herhangi bir sızıntı içermese de artık söz konusu marka Türkiye’ye getirdiği modellerinde bir genişlemeye gittiği için artık Find X6 ve X6 Pro modellerinin Türkiye’de geleceğine dair bazı söylentiler mevcut.

Oppo Find X6 Pro Kanlı Canlı Görüntülendi!

İlk olarak Çin’de satışa sunulması beklenen Oppo Find X6 ve X6 Pro modellerinin tasarım ayrıntıları ve teknik özelliklerinin ortaya çıktığını söyleyelim. Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde arka tarafında devasa bir daire içerisine yerleştirilmiş üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Bu üçlü kamera kurulumunun tam ortasında Hassel Blad yazısı yer alıyor. Üst tarafında ise bir flaşın yer aldığını belirtelim. Ortaya çıkan detayları incelediğimiz zaman bu ay içerisinde Çin’de Oppo Find X6 serisinin tanıtılacağı ortaya çıkmış durumda. Bununla beraber fiyat performans tarafında ise Xiaomi 13 serisine rakip olarak tanıtılması bekleniyor. Bu yüzden markanın en güncel amiral gemisi serisinin yolda olduğunu söyleyebiliriz.

Oppo Find X6

Teknik özellik tarafından baktığınızda ise ortaya çıkan detayları incelediğimizde amiral gemisi bir yonga seti kullanılması bekleniyor. Ayrıca içinde beklenen ilgiyi gördüğü takdirde Türkiye’ye geleceğine dair sızıntılar mevcut. Telefonun ana odağının kamera olduğunu ve kamerada düşük ışık konusunda iddialı modeller arasında yer alacağını da söyleyelim. Görsellere baktığımızda ise yeşil ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğinin bizleri karşıladığını görmekteyiz. Tabii ki piyasaya sürüldükten aylar sonra marka tarafından yeni renk seçeneklerinin de satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Oppo Find X6

Fakat söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Tahminlerimiz, delikli ekran tasarına sahip kavisli bir panelin bizlere karşılamasını bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Oppo’nun yakında tanıtılacağı amiral gemisi serisi Find X6 ve X6 Pro modelleri hakkında yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Apple HomePod mu Geliyor? İşte Detaylar!