Oppo katlanır telefon yakında piyasaya sürülecek: İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Katlanır Tablet
Oppo katlanır telefon hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte Samsung Fold serisine rakip olarak gösterilen yeni cihaz hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.
Son zamanlarda akıllı telefonların farklı formlarda karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle katlanabilir yapıya sahip akıllı telefonlar bir hayli ilgi görüyor. Piyasanın başını çeken Samsung, Galaxy Z Fold ve Z Flip serisi modelleri ile ilgi görmeye devam ediyor. Fakat bu iki seri arasında önemli bir fark mevcut. Z Flip serisi, normal bir telefon boyutundaki cihazı daha da minimal bir hale getirirken, Fold serisi ise normal telefon boyutuna sahip olan bir cihazı tablet boyutuna getiriyor. Oppo’nun yakında piyasaya süreceği katlanır ekranlı telefonu ise daha çok Z Fold 3 yapısına benzer bir hal alacak. Yani normal telefon boyutundaki bir cihazı tablet boyutuna getirecek. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen cihazın teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte tanıtım tarihine ilişkin önemli sıkıntılar gerçekleşen Oppo’nun piyasadaki ilk katlanır cihazı hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo katlanır telefon yakında piyasaya sürülecek: İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo katlanır telefon

Ekran tarafında 8 inçlik bir panel ile karşımıza çıkacak olan modelin 120 Hertz tazeleme oranına sahip bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bununla beraber yeni modellerde katlandığı zaman oluşacak kat izinin minimuma indirgenmesi bekleniyor. İşlemci tarafında ise Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 888 yongası karşımıza çıkacak. Söz konusu işlemcinin halihazırda Android işlemcileri arasında en güçlülerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.
Oppo’nun en büyük rakibi olarak gösterilen Samsung’un, katlanabilir telefonlardaki en büyük hedefi ise her bütçeye özel uygun fiyatlı katlanabilir akıllı telefonlar üretmek. Fakat iddialara göre Oppo henüz bunu başaramayacak. Çünkü güvenilir kaynaklardan sızdırılan bilgilere göre Oppo’nun katlanır telefonu, piyasadaki katlanabilir yapıya sahip telefonlardan daha pahalı olacak. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.