Xiaomi Mi Band 6 NFC versiyonu Türkiye’ye geliyor: Bu bileklikle ödeme yapmak mümkün.

Xiaomi Mi Band 6 NFC
Xiaomi Mi Band 6 modelinin NFC özelliğine sahip versiyonu Avrupa’ya açılıyor. İşte ülkemizde de satılması beklenen model hakkında tüm detaylar.
Son zamanlarda akıllı bilekliklere olan ilginin bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Özellikle ülkemizde en çok tercih edilen Xiaomi’nin Mi Band serisi, fiyat performans odaklı akıllı bilekliklere kıyasla en çok bilinenler arasında bulunuyor. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Mi Band 6 modelinin NFC özelliğine sahip versiyonu yakında Avrupa’ya açılıyor. Bununla beraber ülkemizde satılacağını dair de önemli sızıntılar mevcut. İşte NFC özelliği sayesinde önemli işlerin gerçekleştirilebileceği Mi Band 6’nın NFC versiyonu hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Mi Band 6 NFC versiyonu Türkiye’ye geliyor: Bu bileklikle ödeme yapmak mümkün.

Xiaomi Mi Band 6 NFC

Xiaomi Mi Band 6 NFC özelliğine sahip versiyonu zaten geçen yıl Çin’de tanıtılmıştı. Fakat söz konusu modelin Avrupa’ya açılıp açılmayacağına dair herhangi bir sızıntı bulunmuyordu. Özellikle serinin önceki modellerine baktığımızda, Mi Band 5 modelinin de NFC versiyonu olmasına rağmen ülkemizde bu özelliğe sahip versiyonu satışa sunulmamıştı. Fakat artık devir değişiyor. Çünkü Mi Band 6 modelinin NFC özelliğe sahip versiyonu ülkemizde satışa sunulabilir.
Geçtiğimiz yıl Çin’de tanıtılan Mi Band 6 NFC yakında Avrupa’ya açılıyor. Avrupa ülkelerine satışa sunulacak olan modelin ülkemizde de satışa sunulacağına dair sızıntılar mevcut. Mi Band 6 NFC’nin temel özelliklerine bakacak olursak, Mi Band 6 ile hemen hemen aynı olduğunu söyleyebiliriz. Aradaki tek fark ise NFC özelliği. Bu özelliğin sayesinde birçok işlemi bileklik üzerinden gerçekleştirmek mümkün olacak. Bunun en temel örneğinin ise ödeme yapmak olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle Avrupa ülkelerinde karşımıza çıkan NFC ile ödeme özelliği sayesinde Mi Band 6 NFC kullanıcıları rahatlıkla bileklikleri üzerine ödemeler yapabiliyor. söz konusu model ülkemizde satıldığı ve entegre olarak çalıştığı takdirde artık akıllı bileklik üzerinden ödeme yapmak mümkün hale gelebilecek. Günlük yaşantıda önemli kolaylıklar sağlayacak. Mi Band 6 NFC Avrupa versiyonu fiyatı hakkında herhangi bir sızıntı bulmuyor