Oppo Pad Air 2 Tablet Tanıtıma Günler Kala Karşımızda!

Oppo Pad Air 2

Oppo Pad Air 2 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte günler sonra tanıtılacak olan Pad Air 2 modeli hakkında tüm sızıntılar.

Oppo Pad modellerinin Türkiye’ye henüz gelmediğini biliyoruz. Fakat söz konusu seri, özellikle uygun fiyatıyla global pazarda bir hayli tercih ediliyor. Geçtiğimiz dönemlerde Oppo’nun yeni tabletinin tanıtılacağına ilişkin sızıntılar ortaya acıkmıştı. Fakat ismi veya sunacağı özellikler henüz belli değildi. Sonunda Oppo Pad Air 2 adı ile gelecek olan yeni modelin sunacağı özellikler belli oldu. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belli olacaktır. İşte tüm ayrıntılar.

Oppo Pad Air 2 Tablet Tanıtıma Günler Kala Karşımızda!

Oppo’nun yeni tablet modeli, Oppo Pad Air 2 hakkında heyecan verici detaylar gün yüzüne çıktı. Tanıtımı günler kala, cihazın tasarımına dair sızan görseller ve teknik özellikler, kullanıcıları merak içinde bırakıyor. Oppo Pad­ Air 2’nin, önceki OnePlus Pad Go modeline benzeyen bir tasarıma sahip olduğu belirtiliyor. Evan Blass tarafından paylaşılan resmi görünümlü görseller, cihazın 1720 x 2408 piksel çözünürlüklü bir LCD panelle geleceğini gösteriyor. Özellikle dikkat çeken bir detay, Oppo’nun bu tabletinde mavi ışığı filtreleme konusundaki öncülüğü.

Oppo Pad Air 2

Normal LCD’lere göre %60 daha fazla mavi ışığı filtreleyen bir filtre sunacak olan Oppo Pad Air 2, göz sağlığına odaklanan bir tasarıma sahip olacak. Oppo’nun bu tercihi, uzun süreli kullanımlarda göz yorgunluğunu azaltma amacını taşıyor. Oppo­ Pad Air 2‘nin teknik özelliklerine baktığımızda, cihazın OnePlus Pad Go ile benzerlik gösterdiği görülüyor. 11,35 inç boyutundaki IPS LCD ekran, 1720 x 2408 piksel çözünürlük ve 90Hz yenileme hızı sunacak. MediaTek’in Helio G99 yonga seti, 8 GB RAM ve 128/256 GB depolama alanı ile cihaza güç verecek.

Oppo Pad Air 2

Tek arka kamera olarak 8MP çözünürlüğünde bir sensör bulunurken, cihazın 8.000 mAh kapasiteli bir pil ve 33W hızlı şarj özelliği taşıması bekleniyor. Oppo ­Pad Air 2‘nin OnePlus Pad Go’nun yeniden markalanmış bir versiyonu olup olmadığı konusundaki spekülasyonlar, tablet meraklılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Oppo’nun Android platformundaki yeni atılımlarını beklediğimiz bu dönemde, Oppo Pad Air 2‘nin tablet pazarında nasıl bir etki yaratacağını görmek için lansmanı sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlgili Haberler

>> Redmi K70 Serisi MediaTek İşlemciye Sahip Olacak!