Oppo Pad 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Öğrenciler İçin Geliyor!

Oppo Pad 2

Oppo Pad 2 ve aynı tarihte tanıtılması beklenen Oppo Find X6 serisinin tanıtım tarihi belli oldu. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Son zamanlarda tabletlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Bu durumun en büyük sebebinin ise, 2019’un sonlarında Dünya’yı etkisi altına alan pandemi. Çünkü pandemi sebebiyle, bütün okullar ve çoğu iş yeri uzaktan eğitim ve çalışma sürecine geçti. Çoğu insan, en başlarda bu sürecin geçici olduğunu düşünerek, kısa süreli idare edecek tabletler talep etmeye başladı. Ayrıca dizüstü bilgisayara fazla para vermek istemeyen vatandaşlar da tabletlere yöneldi. Pandemi etkisinin devam ettiği dünyada hala tabletlere olan talebin devam ettiğini söyleyebiliriz.

Oppo ise, hem günlük kullanımda hem de oyun konusunda iyi iş çıkartacak bir tablet üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Günlerdir, hakkında yazılıp çizilen model sonunda duyuruldu. İşte kullanım kolaylığı konusunda yeni özellikler ile karşımıza çıkan Oppo Pad 2  tablet tablet hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Pad 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu: Öğrenciler İçin Geliyor!

Oppo, bahsettiğimiz amiral gemisi telefonları ve tabletleri birkaç gün içinde Çin pazarında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bunu biliyoruz çünkü şirket, yeni Oppo Pad 2 ve Oppo Find X6 serisinin 21 Mart’ta duyurulacağını söyleyen küçük bir teaser görüntüsü yayınladı. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu gönderide cihazlar hakkında fazla bir şey açıklanmadı, ancak Snoopy Tech (MySmartPrice) adlı bir sızıntı sayesinde bazı bilgiler sızmayı başardı. Onun sayesinde hangi renklerin bekleneceğini, telefonların saklanmasını ve hafızasını biliyoruz.

Oppo Pad 2

Oppo’nun web sitesi sayesinde, yaklaşmakta olan yeni tableti Oppo Pad 2 hakkında da birkaç şey biliyoruz. Üç depolama/RAM seçeneğine sahiptir: 8/256 GB, 12/256 GB ve 12/512 GB. Ayrıca Light Feather Gold ve Misty Grey renklerinde mevcuttur. Tablet, ekranın kenarında küçük, herkese uyan tek boyutlu çerçevelere sahip gibi görünüyor ve öne bakan kamera, yatay olarak döndüğünde Oppo Tab 2‘nin ortasına yerleştiriliyor (bu, muhtemelen daha iyi bir konumdur). portre moduna). Tablet hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak şirket yakında duyurduğunda daha fazlası ortaya çıkaracaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Vivo Y78+ Geliyor! Dikkat Çekici Özellikleri Var

. . . . .