Papara Android Uygulaması Google Play Store İle Sorunlar Yaşıyor: İşte Bütün Detaylar

Papara Android Uygulaması Google Play Store İle Sorunlar Yaşıyor: İşte Bütün Detaylar

Papara Android uygulaması
Google News Abone Ol

Bugüne kadar herhangi bir problem oluşmadan kullanılan Papara Android uygulaması, Google Play Store ile bazı sorunlar yaşıyor. Hadi gelin konuyla ilgili bütün detaylara birlikte bakalım.

Papara, finansal özgürlük sağladığını söyleyen bir finans şirketi olarak hizmetlerine başladı. Zaman içerisinde çok yüksek bir kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran bu uygulama, şimdilerde bazı sıkıntılarla gündemde. Özellikle mobil uygulama konusunda son derece sert problemler ortaya çıkabiliyor.

Şirketin mobil uygulaması Google Play Store üzerinden kaldırıldı. Yani bundan sonra Android işletim sistemine sahip olan birisi Papara uygulamasını ne yazık ki kullanamayacak. Papara ekibi tarafından Twitter aracılığı ile yapılan açıklamada teknik ekiplerin sorunla ilgilendiği ve uygulamanın en kısa sürede indirilebilir olacağı ifade edildi.

Papara Android uygulaması Google Play Store sorunları kalıcı olacak mı?

Finans kuruluşlarında en önemli mesele güven sağlanması ile ilgili. Eğer finans şirketine para yatıracaksanız ona ilk başta güvenmek istersiniz. Güven sorunları yaşanmaya başlanırsa genellikle kullanıcılar paralarını geri çekmeye başlayabilir.

Papara Android uygulaması

Papara ile ilgili oluşan bu sorunlar bazı kullanıcılarda güvensizlik yarattı. Şirket her ne kadar teknik bir problem olduğunu ve yeniden indirilebilir hale geleceğini söylese bile yine de bu tür sıkıntılar şirketin notunu düşürüyor. Yeni gelen detaylara göre papara uygulaması tekrardan Android üzerinden kullanılabilir hale geldi. Ancak bu şekilde ara ara kesinti yaşanması bekleniyor.

Papara Android uygulaması Google Play Store ile yaşadığı sorunlar hakkında ayrıntılı bir açıklama yapmadı. Sadece durumun tamamen teknik bir problem nedeniyle ortaya çıktığı ifade edildi. Son zamanlarda bu uygulama üzerinden bahis oynatıldığı iddiaları belki de böyle bir sorunun çıkmasına neden olabilir. Ayrıca bankalar ile yaşanan bazı küçük sorunlar yine uygulamada sıkıntılar çıkmasına neden olabilir.

Papara uygulaması bankalar ile yaptığı anlaşmaların büyüklüğü ölçüsünde ayakta kalabiliyor. Eğer bankalar bu uygulama ile olan işbirliğini keserse “Papara Android uygulaması Google Play Store” üzerinden kaldırılabilecek kadar zor durumda kalabilir. Bu tür teknik aksaklıklar ve nedenleri ile ilgili detaylı haberler aktarmaya devam ediyoruz, bizi takipte kalın.

Haberimize istinaden Papara firması tarafından yapılan açıklama aşağıdaki gibidir:

”Teknik bir problem dolayısıyla uygulamamız Google Play Store’da şu anda görünmemektedir. Kısa sürede çözümlenmesini bekleniyor. Bu durum uygulamamızı zaten indirmiş ve kullanan kullanıcılarımızı etkilemeyecektir.”

İlgili Haberler:

>> Veri ihlallerini ifşa eden işletmeler zarar görüyor mu?

>> Suriyeli Hacker Şebekesi Akıl Almaz Bir Vurgun Yaptı: Duyunca Çok Şaşıracaksınız


CEVAP VER