Pera Palas’ta Gece Yarısı Netflix’te Yayınlandı! Hemen İzleyin!

Netflix şifresini paylaşmak

Pera Palas’ta Gece Yarısı, yayınlanan ilk fragmanından itibaren merakla beklenen yerli yapımlardan bir tanesiydi. Başrolünde Hazal Kaya’nın yer aldığı dizi, Nihayet yayınlandı ve şu an izlenebilir durumda!

Pera Palas’ta Gece Yarısı isimli yerli dizi, 3 Mart 2022, yani bugün itibarıyla Netflix platformunda yayınlandı! Bir süredir merakla beklenen dizi, toplamda 8 bölümden oluşuyor ve her bölümün 40-45 dakika civarında olduğunu söyleyebiliriz.
Dizinin sayfasında şu bilgilere yer verilmiş:

“Tarihi Pera Palas Oteli ile ilgili bir yazı hazırlarken kendini bir anda geçmişte bulan gazeteci Esra, Türkiye’nin kaderini değiştirebilecek bir komployu durdurmalıdır.”

Pera Palas'ta Gece Yarısı Netflix'te Yayınlandı! Hemen İzleyin!

Dizinin başrolünde, Hazal Kaya bulunuyor. Oyuncuya, Tansu Biçer, Selahattin Paşalı, Engin Hepileri ve James Chalmers gibi isimler de eşlik ediyor.

Dizinin 1 dakika 14 saniyelik fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir, böylece yapım hakkında kısa bir ön bilgiye sahip olabilirsiniz. İyi seyirler.

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi bölüm isimleri ise şöyle:

1. Bölüm: Yolculuk
2. Bölüm: Kökler
3. Bölüm: Gizli
4. Bölüm: Mefkud
5. Bölüm: Men Dakka Dukka
6. Bölüm: Hayat-ı Memat
7. Bölüm: Yüzleşme
8. Bölüm: Zenberek.

Dizi, özellikle mekân tasarımları, kostümleri ve görsel kalitesiyle dikkatleri üzerine topluyor. İzleyenler nasıl tepkiler verecek, bu da şu an için merak konusu aslında. Biz de henüz diziyi izlemediğimizi, ancak ilk fırsatta izleyeceğimizi belirtelim.

Dizi için şimdilik “ilk sezon” takısı kullanılıyor. Eğer beğenilirse, muhtemelen ikinci sezon da gelecektir.

Tarihi detaylarla dolu bir mekân: Pera Palas Hotel

Pera Palas Hotel, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alan bir oteldir. Yüksek standartlarda hizmet verebilmek için yapılan ve açılış balosu 1895 yılında gerçekleştirilen bina, sayısız önemli ismi misafir etti, ki bu isimlerden en önemlisi de Gazi Mustafa Kemal Atatürk idi. Atatürk, 1917 yılından itibaren pek çok kez bu otelde konaklamıştı.

Türkiye’nin Avrupa standartlarındaki ilk oteli olan Pera Palas, günümüzde de hizmet veriyor ve müze olarak da kullanılıyor. Daha fazla bilgi almak için otelin resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz. Hem belki de bir odasında konaklamak istersiniz, olamaz mı yani?

İlgili Haberler

>> Elden Ring ‘te Pause, Yani Oyunu Durdurma İşlemi Nasıl Yapılır?