POCO X3 Pro ve POCO F3 Türkiye Fiyatları Bakın Ne Kadar Oldu?

POCO X3 Pro

POCO X3 Pro ve POCO F3 Türkiye fiyatları merak ediliyordu. Son derece güçlü olan bu iki cihazın fiyatları netleşti. Hadi gelin konu ile ilgili bütün detaylara birlikte göz atalım.

Xiaomi şirketinin uygun fiyatlı iki modeli olan POCO X3 Pro ve POCO F3 hatırlayacağınız üzere bazı güçlü özelliklerle piyasaya sunulmuştu. Ekran tasarımları ve yüksek ekran/gövde oranları onları ön plana çıkarmıştı. Ayrıca POCO F3 dikdörtgen tasarımlı iken diğer modelde oval bir kamera tercih edilmişti.

Bu cihazların tasarımları belli olduktan sonra özelliklerine geniş bir şekilde yer verildi. POCO X3 Pro cihazında; 8 GB RAM, Snapdragon 860 işlemci, 48 MP kamera ve 5160 mAh gücünde batarya tercih edilmişti. Ayrıca cihazda Android 11 hazır olarak geldi.

POCO X3 Pro ve POCO F3 Türkiye fiyatları cep yakacak mı?

Fiyatlardan önce dilerseniz bir diğer modelin özelliklerine bakalım. POCO F3 akıllı telefon modelinin özellikleri diğeri ile büyük oranda aynı. Snapdragon 870 işlemci, 6 GB RAM, 48 MP ana kamera, 4.520 mAh batarya kapasitesi. Her iki modelin de hızlı şarj özelliği bulunuyor. Ayrıca depolama bakımından 128/256 GB alan olduğu biliniyor.

POCO X3 Pro ve POCO F3 Türkiye fiyatları

Cihazların özelliklerine bakıldığında birçok kullanıcının alabileceği düzeyde olduğu görülüyor. Yani fiyat performans açısından gerçekten de iyi bir iş başardılar diyebiliriz. Hem orta sınıf bir cihaz hem de amiral gemileri ile aynı özellikler sunuldu. Fiyatı olaraj POCO F3 5.299 TL oldu. POCO X3 Pro ise 3.799 TL ile satışa sunulacak.

Xiaomi uygun fiyat konusunda ısrarcı

Tüm bu cihazlara ve fiyatlarına bakıldığında Xiaomi şirketinin uygun fiyat konusunda ısrarcı olduğunu görüyoruz. Amiral gemilerinin giderek daha maliyetli hale gelmesi şirketi biraz zorluyor. Fakat aynı zamanda şirketin satışlarına önemli bir avantaj sağlıyor. İnsanlar amiral gemilerini almak yerine orta sınıf Xiaomi tercih edebiliyor.

Peki siz bu akıllı telefon markasının yeni modellerinin fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> POCO M2 yenilenen özellikleriyle tekrar kullanıcılara sunulacak

>> Xiaomi Mi Mix Fold, dakikalar içinde tükendi: Hem de bu fiyata