Poco X3 Pro geliyor: Fiyat performans canavarı!

En popüler akıllı telefon

Xiaomi’nin Poco X3 Pro modeline ilişkin ilk detaylar ortaya çıktı. Düşük fiyata yüksek performans sunaca­k model hakkında işte detaylar.

Xiaomi’nin Poco alt markası, son zamanlarda en çok satılan markalar arasında yer alıyor. Özellikle fiyat performans alanında sektördeki en iyi markalardan biri olabi­lir. Poco F serisi, amiral gemisi olarak tabir edebileceğimiz akıllı telefon serileri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra daha düşük fiyat etiketine sahip olan X3 NFC modeline baktığımızda da ülkemizde bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bunun en büyük nedeni ise, X3 NFC modelinin söz konusu performansı uygun fiyattan sunuyor olması. Poco, boş durmadı ve Poco X3 Pro modeli üzerinde çalışmaları başladı. Hakkında ilk detaylar belli olan, orta segmentin lideri olabilecek yeni model hakkında işte tüm ayrıntılar.

Poco X3 Pro neler sunaca­k

Poco’nun uygun fiyata sunmasını beklediğimiz modeli hakkında ilk detaylar belli oldu. Orta segmentin en iyisi olmaya aday gösteril­ecek gibi görünüyo­r. Yeni model FCC’de M2102J20SG model numarası ile karşımıza çıktı. Sertifikayı alan modelin yakında piyasaya sürüleceği kesinleşmiş oldu. Cihaz hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar, Wi-Fi ve NFC bağlantı desteklerinin olduğunu gösteriyor. Uygun fiyatı ile piyasaya sunulması beklendiğinden 5G desteğinin olmadığı da kesinleşmiş durumda.

Poco X3 Pro

Cihazın, orta üst seviye modeller arasında yerini alması beklendiğinden, amiral gemisi modeller ile kıyaslanamaz. Fakat ortaya çıkan bilgilere göre, Snapdragon 860 işlemcisinden güç alacak. Bu işlemcinin Snapdragon 855 ile 865 arasında bir performansa sahip olduğunu söyleyebil­iri­z.

Yeni model hakkında daha fazla sızdırı­lmış bilgi bulunmuyo­r. Fakat iddialara göre yüksek kapasiteye sahip bir pile sahip olacak. Bununla beraber uygun fiyatı ile satışa sunulacağı da kesinleşti. Poco X3 NFC modelinin ülkemizde bir hayli ilgi gördüğünü biliyoruz. Bu yüzden yakında tanıtılması beklenen X3 Pro modelinin de Türkiye’de satılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Tanıtım tarihine yaklaştıkça yeni bilgiler sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Poco F2 hakkında ilk detaylar: 120 Hz ekran ve daha fazlası!

>> MIUI 12.5 hangi Xiaomi modellerine gelecek? Tam Liste!