Profesyonel Sinema Sistemi: Acer C205 projektör

Acer, 150 lm olağanüstü yüksek parlaklığa sahip yeni Acer C205 LED cep projektörünü tanıttı.

.

İki güçlü 2W hoparlörüyle bu yeni projektör, net ve canlı görsellerini etkileyici bir ses sistemiyle tamamlayarak, kullanıcılara avuçlarının içinde profesyonel bir ev sinema sistemi sunuyor. İster iş, ister kişisel kullanım için olsun; C205 kullanıcıların gittikleri her yere yanlarında götürebilecekleri kadar küçük.

Kompakt fakat Güçlü

C205 taşınabilir projektör yalnızca 0.3kg ağırlığı ve 144 x 108 x 27mm boyutlarıyla, kullanıcıların verimli ve kolay bir şekilde taşımalarına ve kullanmalarına izin veriyor. Kablo ihtiyacını ortadan kaldıran ve iki saate kadar çalışma süresi sunan C205’in dahili pili Acer Power Bank taşınabilir projeksiyonu fazlasıyla destekliyor.

Acer C205 projector

Barındırdığı USB bağlantı ile kullanıcılar doğrudan akıllı telefonları veya tabletlerinden fotoğraf, ses dosyası ve videoları gibi multimedya içeriklerini paylaşabiliyorlar. Projektör bilgisayarlar ve oyun konsollarının yanı sıra Blu-ray ve DVD oynatıcılara bağlanabilmesi için ayrıca bir HDMI® bağlantı noktasına da sahip. Acer Instant Pack zamandan tasarruf etmek için projektörün hızla başlatılabilmesini ve fişten çıkarıldığı anda toplanabilmesini mümkün kılıyor. Böylece kullanıcılar ister arkadaşlarına yeni çıkan bir filmi izletmek, ister patronlarına yeni iş fikirlerini sunmak istesin; C205 hızlı ve sorunsuz bir çözüm getiriyor.

Opsiyonel Kablosuz Projeksiyon

Kullanıcılar ayrıca Acer MHL kablosuz adaptör kullanan Android, iOS ve Windows akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm uyumlu mobil cihazlardan fotoğraf, müzik ve video oynatabiliyorlar. Projektör  MHL destekli akıllı bir telefondan içerik oynatırken aynı zamanda telefonu şarj edebiliyor. Görüntü ikizleme sayesinde, C205 MHL uyumlu tüm Android 4.2 ve Window 8.1 cihazlardan doğrudan görüntü yansıtabiliyor. Projektör Acer eDisplay ile ekranı bölerek birden çok kullanıcının içeriklerini görüntülemesine izin veriyor, böylece arkadaşlarınızı da dışarıda bırakmıyor.

Yüksek Parlaklık Canlı Görseller

C205’in ince kontrast ayarlarıyla net metinleri, canlı grafikleri ve müthiş güzellikteki renkleri uzak mesafelerden bile deneyimleyebilirsiniz. Canlı görseller yaratan ve tutarlı renk doygunluğu sunan LED teknolojisinin yüksek parlaklığı ile fikirlerinize hayat verin. Acer ColorSafe teknolojisi ile bu renkler projektörün uzun süreli kullanımından sonra bile doğal görünümlerini koruyor.

Uzun Hizmet Ömrü

Acer C205 standart modda 20,000 saat ve ışık kaynağını tam gücün yüzde 30’una kadar düşüren ExtremeECO modunda 30,000 saate kadar uzun hizmet ömrüne sahip. Sistem ömrünü ve enerjiyi daha da fazla korumak için, projektör kullanıcının seçtiği bir süre boyunca sinyal girişi almadığı takdirde otomatik olarak kapanıyor.

TeliaSonera’dan Tacikistan’a 4G Teknolojisi !
. . . .