Proline VMware ile Stratejik İşbirliğini Geliştiriyor!


VMware, Türk Teknoloji şirketi Proline Bilişim ile stratejik iş birliğini geliştirerek Türkiye pazarında önemli projelere imza atıyor.

VMware ile Proline’ın iş birliğinde Proline’ın; veri merkezindeki sunucu/depolama adedi, istenilen performans, yedeklilik türü ve güvenlik seviyesine özel tasarımlar yapması etkili oluyor. Bulut ve sanallaştırma projelerinde; ürün bulunması, ürünün konfigüre edilmesi dışında gerekli donanımların mimari çizim ile veri merkezi içerisindeki yerleşiminin yapılması, ürünün veri merkezine fiziksel montajı, kurulum, gerekli eğitimlerin verilmesi, 7×24 bakım ve destek hizmetleri gibi adımları gerçekleştiren Proline, VMware’in her yıl düzenlediği vForum İstanbul etkinliğinin bu yılki ayağında altın sponsorlar arasında da yer aldı.

prolineWmvare

Proline Bilişim Satış Müdürü Bilginç Işık VMware iş birliğine dair şunları söylüyor: “Proline olarak son üç senedir yeniden yapılanma ve değişim süreci içerisindeyiz. 3 sene önce 5 yıllık stratejimizi oluşturduk. Türkiye ve Türkiye’nin içinde bulunduğu bölgede faaliyet gösteren bir Türk teknoloji şirketi olma vizyonunu benimsedik. VMware gibi büyük ve küresel bir firmanın bir Türk şirketi ile stratejik iş birliği içinde bulunması bizim için ayrıca önem arz etmektedir. Sanallaştırma ve bulut alanında müşterilerimize sunduğumuz ‘ihtiyaca özel’ çözümlerin yanı sıra yetkin satış ve teknik kadromuz, diğer taraftan da üst düzey projelerde sergilediğimiz başarı, bu iş birliğinin gelişmesinde önemli faktörler arasında yer almıştır.”

VMware, Türk Teknoloji şirketi Proline Bilişim ile stratejik iş birliğini geliştirerek Türkiye pazarında önemli projelere imza atıyor.