PUBG Mobile yeni sürümü olan ”PUBG: New State” duyuruldu

PUBG Mobile yeni sürümü ile karşımıza çıkmaya hazır. Yeni sürümü olan ”PUBG: New State” resmen açıkladı. Oyunun yeni sürümü ile açıklamalarda bulunan oyunun geliştiricileri PUBG: New State’in benzersiz grafiklere sahip olacağını açıkladı. İşte detaylar.

İlk çıkış yaptığında bilgisayar oyunları arasında baya popüler bir hala gelmişti. Bu popülerliğini akıllı telefonlarda da sürdürmeyi başarmıştı. Bu başarısı hala devam eden PUBG, akıllı telefonlara yeni bir güncelleme geliyor. Krafton Inc., mobil oyuncuların hizmetine girecek yeni sürümün fragmanını yayınlayarak, oyunla ilgili de bazı açıklamalar yaptı.

PUBG evren iOS ve Android için yeni bir mobil başlığıyla genişletiyor denilen PUBG: New State büyük multiplayer tarz bir daha fütüristik üstlenmek için zamanın ilerisine battle royale keyfi vaat ediyor.

Oyun hakkında bildiğimiz şeyler adının PUBG: New State olduğu ve oyunun 2051 yılında geçiyor. Bu durum oyunun yeni nesil silah, yeni nesil araç ve yeni nesil teknoloji sahip olması demek oluyor. Bir önceki oyuna göre daha çok seçenek sunacak sunan oyun, oyuncuları şimdiden heyecan verdi.

Pubg mobile

Geliştiricilerin yaptığı açıklamalara göre PUBG: New State, yepyeni bir haritaya sahip olacak. Ayrıca oyunun gerek oynanış gerek grafikleriyle, akıllı telefonları baya zorlayacak bir tasarıma sahip. Ayrıca geliştiriciler oyuncuların oyunu oynarken hayatta kalmanın en iyi yollarını deneyimleyeceklerini ifade etti.

PUBG Mobile ile benzer olacak

PUBG: New State, mantık olarak aynı PUBG gibi olacak. Yine 100 farklı oyuncu bir haritaya olacak, hayatta kalan son kişi olmaya çalışacak.  Yeni PUBG oyunu için yeni silahlar ve ekipmanlar var. Ayrıca oyun yeni araçlar ve yeni bir görünüm vaat ediyor.

PUBG: New State, hem App Store hem de Play Store’da yerini alacak. Şuan için sadece Play Store’da bulunan oyun sadece ön kayıt yaptırılabiliyor. Bununla birlikte geliştiriciler yakında zamanda App Store geleceğini de ifade etti. Ayrıca ön kayıt yaptıran oyun severlere bazı ayrıcalık vaat ediyor.

PUBG: New State hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce PUBG Mobile kadar başarılı olacak mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirte bilirsiniz.

İlgili Haberler

>>Sony, 2021 yılının ‘State of Play’ etkinliğinin tarihinin açıkladı