Realme 11 Serisi Dakikalar İçerisinde Şarj Olacak!

Realme 11

Realme 11 serisinin 11 Pro ve Pro+ modelleri, hızlı şarj desteği ile ortaya çıktı. İşte yakında tanıtılacak modeller hakkında tüm detaylar.

Realme akıllı telefon serilerinin ülkemizde de ilgi gören modeller olduğunu biliyoruz. Hatta Realme 10 modeli, fiyat performans odaklı akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Çünkü söz konusu modelin, hem performans hem de kamera tarafında beklentileri sonuna kadar karşılıyorken, 10.000 TL’lik fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim.

Serinin sonraki modeli olan Rea­lme 11 serisinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz ortaya çıkan net bir detay olmasa da Realme 10 serisi Türkiye’de satışa sunulduğu için Realme 11’in de gelmesi bekleniyor. Çok süre geçmeden serinin Pro ve Pro Plus modellerine ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Yakında tanıtılması beklenen iki modelinde pil kapasiteleri ve şarj güçleri belli oldu. İki modelin de dakikalar içerisinde şarj olacağını söyleyebilir. Bununla beraber kameraları hakkında da ortaya çıkan detaylar mevcut. İşte Real­me 11 serisine ait 11 Pro ve Pro+ modelleri hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Realme 11 Serisi Dakikalar İçerisinde Şarj Olacak!

Realme 11

Geçen hafta, Çinli ajans TENAA’nın sertifikasyon listesi sayesinde yaklaşan Realme 11 Pro ve 11 Pro+‘ya ilk kez göz attık. Artık çiftin şarj etme yetenekleri hakkında daha fazla bilgiye sahibiz. 3C Agency tarafından yapılan yeni bir listelemeye göre Real­me 11 Pro (RMX3770) 67W şarj kapasitesi sunarken, 11 Pro+ (RMX3740) 100W’a kadar şarj kapasitesi sunuyor. 3C veri tabanında Realme 11 Pro (RMX3770) ve 11 Pro+ (RMX3740) OLED ekran paylaşımı için 3C veri tabanında Realme 11 Pro (RMX3770) ve 11 Pro+ (RMX3740). 11 Pro, 108 MP ana kamera sunarken Pro+, ana sensörde 200 MP’ye kadar çıkıyor. Çiftin ayrıca henüz duyurulmamış bir MediaTek yonga setinin yanı sıra 16 GB’a kadar RAM ve 1 TB depolama ile geleceği söyleniyor.

Önümüzdeki haftalarda Realme 11 serisinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ve bizleri karşılayacağı fiyat etiketi üzerine daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Turkcell ‘Gönül Bağı Projeleri’yle deprem yaralarını saracak