Realme GT Neo 6, İlginç Bir Tasarımla Gelebilir. İşte Bazı Özellikleri

Realme GT5 Pro

Realme, geçtiğimiz şubat ayında yeni telefon modeli GT Neo 5’i görücüye çıkarmıştı. Görünüşe göre şu sıralarda da daha güncel bir model için mesai harcıyor. GSM Arena’daki bilgilere göre şirket, yakın zamanda Realme GT Neo 6 modelini resmen duyurabilir.

Realme GT Neo 6, henüz söylenti boyutunda bir akıllı telefon modeli. Aşağıdaki görselin de ona ait olduğu iddia ediliyor. Ürünün özellikle arka kamera tasarımı dikkat çekiyor. Öte yandan bu cihazda güçlü bir çipsetin kullanılacağı da söyleniyor. Peki hangi model mi? Mesela bu telefonda Qualcomm’un en güçlü çözümlerinden Snapdragon 8 Gen 2’ye yer verilebilir.

Realme GT Neo 6, İlginç Bir Tasarımla Gelebilir. İşte Bazı Özellikleri

Realme GT Neo 6 ile ilgili elimizde başka ne gibi bilgiler var?

Bu ürünle ilgili daha önce de söylenti boyutunda bazı detaylar paylaşılmıştı. Tekrar hatırlatmak gerekirse…

Ürün, yanlardan kavislendirilmiş ekran ve ince çerçeve faktörüyle gelebilir. Kullanılacak ekran panel teknolojisi olarak OLED’ten söz ediliyor. Bu ekran, 144Hz gibi güçlü bir tazeleme değeri sunabilir, ki bu da eğlenceli içeriklerin tüketilmesi tarafında kullanıcıları daha da mutlu edebilir.

Bir diğer detay ise, hızlı şarj tarafında. Realme GT Neo 6’da 100w hızlı şarj özelliği olabilir. Bunun kablolu şarj detayı olduğunu belirtelim. Kablosuz şarj tarafında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Ve kamera. Ürünün ana kamerasının 50MP değerde olacağı ve OIS, yani optik görüntü sabitleme sistemine sahip olacağı söyleniyor. Bu, hareketli video ve fotoğraf çekimlerinde dahi daha net görüntülerin elde edilebilmesini sağlayacaktır.

Ürün hakkında yeni detaylar oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler:

>> Instagram’dan Twitter’a Rakip: Threads!