Realme Watch T1 duyuruldu: Bu fiyata bu özellikler!

Realme Watch T1
Realme Watch T1 duyuruldu. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni akıllı saat hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.
Son zamanda giyilebilir teknoloji ürünlere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle teknoloji devlerinin son zamanlarda kullanıcılar ile buluşturduğu akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri, son zamanların en çok tercih edilen ve sevilen teknolojileri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca akıllı bilekliklere olan ilgi bir hayli arttı. Genel olarak akıllı bileklik fiyatlarının çok fark etmediğini söyleyebiliriz. Fakat sunduğu teknolojiler açısından önemli farklar olduğunu belirtelim. Realme’nin duyurduğu Watch T1 modeli ise, orta segmente ait bir akıllı saat olarak karşımıza çıkacak. Uygun fiyatı ile ülkemize giriş yapması beklenen modelin işte fiyatı ve özellikleri

Realme Watch T1 duyuruldu: Bu fiyata bu özellikler!

Realme Watch T1

.
Realme Çin’de gerçekleştirdiği etkinlikte yeni ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunduğu. İki farklı akıllı telefonu ile karşımıza çıkan marka, akıllı saati ile ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Söz konusu modelin temel özelliklerini incelediğimizde ise, Bluetooth 5.0 bağlantı desteğinin sağlandığı görmekteyiz. NFC özelliğini de barındıran model, ödemeler konusunda kullanıcılara bir hayli yardımcı olarak. Ayrıca söz konusu saatte 4GB dahili depolama bulunuyor. Bu depolama alanı sayesinde akıllı saatinize atacağını müzikleri, Bluetooth kulaklığınız üzerinden dinlemek mümkün hale gelecek. Yani telefonunuz yanınızda olmasa dahi akıllı saatinizi kulaklığınıza bağlayarak kolaylıkla müzik dinlenebilecek.
Realme Watch T1
Geri kalan özellikleri incelediğimizde ise, genellikle benzer fiyat segmentine sahip akıllı saatlerde karşımıza çıkan özellikleri görmekteyiz. 110 farklı spor modu ve her zaman açık ekran özelliğine sahip olan Realme Watch T1 modeli, 1.3 inçlik 416×416 piksel bir ekran ile karşımıza çıkıyor. Yerleşik GPS modülüne sahip olan cihazın, rota takibi konusunda kullanıcılara bir hayli yardımcı olacağını söyleyebiliriz.
Pil tarafında 228 mAh ile karşımıza çıkan model 35 dakikada tamamen şarj olabiliyor. Söz konusu modelin fiyatı ise 110 dolar civarında. Önümüzdeki günlerde yeni cihazın ülkemizde ne zaman satışa sunulacağına ve piyasaya sürülme tarihine ilişkin sızıntılar ortaya çıkacaktır. Daha fazlasından haberdar olabilmek için takipte kalın.
. . . . .